Opis gry Godsrule

0
167
Rate this post

Jako przywódcę własnego imperium czeka na ciebie dużo pracy – trzeba podbić nowe terytoria. Udowodnij że jesteś sprytnym strategiem i poprowadź twoje nieustraszone wojska do zaciętej bitwy!

 

W grze strategicznej Godsrule, osadzonej w świecie fantasy, czeka ciebie życie potężnego władcy. Twoi poddani będą dla ciebie prowadzić liczne bitwy i będą walczyć do ostatniej kropli krwi dla twojego dobrobytu. Dzicy wojownicy i groźni rzeźnicy posłusznie wykonują każde twoje polecenie – jest to więc doskonała okazja aby rozszerzyć twój obszar wpływów i przy tej okazji „uwolnić” sąsiednie tereny od rządu innych graczy. Aby jednak przekształcić twoje królestwo w lśniące imperium, musisz najpierw udowodnić że nie tylko jesteś wyrafinowanym dowódcą wojskowym ale i również zręcznym ekonomem i sprytnym strategiem budowlanym.

Poszukujemy drwalów i instruktorów!

W grze internetowej Godsrule na samym początku dbasz o zarządzanie zasobami i rozwój infrastruktury. Aby założyć własną wioskę musisz najpierw wyciąć las, zebrać w ten sposób zdobyte surowce i wybudować kilka budynków. Z czasem te budynki będą generować dochody, które z kolei możesz inwestować w budowę własnej  armii.

Gra Godsrule pozwala tobie na:

• stworzenie i zarządzanie twoim własnym imperium
• bitwy multiplayer w świecie fantasy
• dwie frakcje
• grywalna w przeglądarce internetowej i również za pomocą iPada

Twoim celem w tej grze jest uzyskanie kontroli nad jak największą liczbą terytoriów i jednocześnie utrzymanie tam władzy. Każdy obszar kryje osobliwe nagrody, które są motywacją dla twoich zdobyczy. Ale to nie wszystko: w tej grze strategicznej dwie frakcje walczą zaciekle ze sobą o każdy metr kwadratowy. Musisz zdecydować, po której stronie chcesz walczyć i zupełnie podporządkować swoje działania tej frakcji, ażeby osiągnąć sukces na dłuższą metę. Oczywiście masz również możliwość założenia klanu z innymi graczami – klan pozwala tobie na bardziej skoordynowane działanie i osiągnięcie sukcesu w grze.

Życie w świecie Godsrule płynie swoim tokiem, nawet, jeśli nie jesteś online. Możesz grać zarówno w przeglądarce internetowej jak i za pomocą iPada. Świat Godsrule pozostaje ten sam, niezależnie od tego, jakiego używasz narzędzia.