Go2Goal

0
280
5/5 - (1 vote)

Serwis został zaprojektowany z myślą o wszystkich fanach piłki nożnej dla których oglądanie meczów to zbyt mało! Piłka nożna jest jedną z najbardziej znanych dyscyplin sportowych w Polsce oraz na świecie. Toteż już dziś weź udział w najlepszych rozgrywkach futbolowych.

Go2goal to szybko rozwijająca się gra piłkarska gdzie wcielasz się w postać piłkarza. Jakie są zasady gry w futbol chyba wie każdy z nas. Spotkania to wyłącznie skrawek całej gry – w go2goal musisz zadbać o wszystko, co dzieje się przed meczem, w trakcie meczu, oraz po meczu. Szukasz najlepszej dla siebie drużyny, trenujesz z najlepszymi dla siebie trenerami, mieszkasz w najlepszej dla siebie strefie mieszkaniowej, powiększasz skille oraz wartość finansową własnego grajka, dbasz o swój los. Efekty treningów, pracy możesz monitorować w prezentacji (2d) meczowej i wielu statystykach.

Jeżeli czujesz się na siłach możesz założyć swoją własną drużynę do której przydzielisz swoich znajomych i pokierujesz ich w rozgrywkach piłkarskich. Planujesz spotkania, dodajesz sztab szkoleniowy, budujesz stadion – jak na prawdziwego menadżera drużyny przystało. Grałeś kiedyś w football menagera i spodobało ci się zarządzanie własną drużyną? W Go2Goal czeka na ciebie niemal to samo, tylko w wersji online, zupełnie za darmo.

Symulator piłkarski go2goal.pl zapewnia zabawę na bardzo wysokim poziomie, to prawdziwa uciecha dla fanów piłki kopanej. Wejdź i pokaż na co Cię stać – dokop innym!

Adres gry: www.go2goal.pl

Źródło: https://balticayachts.pl/jakie-wybrac-okulary-do-plywania-na-otwarte-wody/

Poprzedni artykułGoal United
Następny artykułGlory Wars
Marcin Adamczyk
Jestem Marcin i od zawsze interesuję się grami komputerowymi, komputerami oraz nowymi technologiami. Tutaj na portalu od kilku lat piszę recenzje, poradniki oraz różne ciekawe artykuły związane z rozrywką.