Opis gry HorseWorld 3D

0
177
Rate this post

Opieka nad własnym wirtualnym koniem, lekcje jeździectwa, treningi i konkursy. Jeżeli lubisz symulatory ze zwierzętami, albo od zawsze marzyłeś o zostaniu opiekunem pięknego, kochającego cię rumaka, to gra właśnie dla ciebie.

 

HorseWorld 3D jest przeznaczoną na urządzenia mobilne, darmową symulacją opieki nad końmi. Wystarczy, że udasz się do sklepu iTunes lub Google Play, a na ekranie twojego smartfona lub tabletu może już za chwilę pojawić się wirtualna stajnia. Dzięki wydanej przez Tivola grze free-to-play, będziesz mógł sprawdzić się w roli przyjaciela, opiekuna i jeźdźca. Jeżeli pokażesz, że potrafisz zadbać o zwierzaka – konie nie pozostaną dłużne. Swoją wdzięczność wyrażą poprzez oddanie, piękny wygląd i imponujące osiągnięcia podczas treningów.

Kiedy zajmiesz się już pielęgnacją i nakarmieniem swojego pupila oraz zaopatrzysz go w niezbędne elementy wyposażenia, możecie nareszcie wyruszyć. W zależności od nastroju, będziecie mogli udać się na swobodną przejażdżkę po malowniczej okolicy, dać sobie wycisk na padoku, a nawet spróbować swoich sił w skokach przez przeszkody. Nie od razu będzie łatwo – na osiąganie wspaniałych wyników w HorseWorld 3D będziecie musieli (ty i twój rumak) trochę poczekać, bo nie obejdzie się bez treningów. Na szczęście z pomocą przyjdzie wam profesjonalny instruktor jazdy konnej. Dzięki jego wskazówkom stopniowo odkryjesz niuanse jeździectwa i zasady prawidłowej współpracy z koniem. Trochę praktyki i nowe rekordy pokonywania tras w siodle znajdą się w zasięgu twojej ręki!

Przyzwyczajenie się do mechanizmu rozgrywki zajmie ci chwilę. Zanim się obejrzysz, odkryjesz, że już całkiem intuicyjnie poruszasz się po sympatycznym świecie HorseWorld 3D. Cechą tej wydanej na smartfony i tablety gry z końmi, która umili ci długie minuty, a nawet godziny spędzone z twoim wierzchowcem, jest ładna oprawa graficzna. Zwierzaki w symulatorze wyglądają przekonująco, bo twórcy gry postarali się pokazać je możliwie realistycznie.