Opis gry Brick-Force

0
184
Rate this post

Jeśli marzy ci się zaprojektowanie od podstaw własnego podwórka, by potem zapolować na nim na innych graczy, ta gra jest dla ciebie. Projektuj, buduj, strzelaj i zwyciężaj!

 

Przeglądarkowa gra Brick-Force jest grą z gatunku strzelanek, która zaprasza cię do otwartego wirtualnego świata, w którym samodzielnie projektujesz swój fantastyczny świat kostka po kostce. Sam wymyślasz swóje własne podwórko do zabawy, wznosisz kolejne budowle cegła po cegle, by w efekcie końcowym zaprosić na nie innych graczy i na nich zapolować.

Darmowy shooter Brick-Force utzymany w kolorowej grafice staje dla ciebie otworem, dodatkowo w tę grę możesz zagrać na każdej mobilnej platformie i z każdego miejsca na świecie. Wymyślone przez ciebie mapy będą roić się od niebezpiecznych zaułków i labiryntów, podczas projektowania i budowy ogranicza cię bowiem jedynie twoja wyobraźnia. Zaprojektowanymi polami bitwy możesz następnie dzielić się z przyjaciółmi i innymi graczami. Później wystarczy tylko wybrać jeden z dynamicznych światów gry i rozpocząć pełne wartkiej akcji strzelaniny.

Bohaterowie Brick-Force może i wyglądają dość groteskowo, ale za to ich broń jest jak najbardziej realna. Do twojej dyspozycji będą oczywiście liczne i urozmaicone rodzaje broni palnej. Będziesz więc musiał się mieć na baczności, bowiem świszczące wkoło głowy pociski staną się twoim chlebem powszednim. Pikselowa grafika gwarantuje w połączeniu z epickimi wybuchami rozgrywkę na najwyższych obrotach.

Nie ma na co czekać, trzeba więc zabrać się za planowanie od postaw własnego placu zabaw, by następnie udać się na pole bitwy w grze na przeglądarkę Brick Force i stanąć twarzą w twarz z przyjaciółmi, na których będziesz polował na zaprojektowanej przez siebie mapie wirtualnego świata gry.