Wejdź w rolę małego wojownika i uświadom Tytanom, że powinni jednak trochę spuścić z tonu. Tap, tap, tap na ekranie urządzenia mobilnego to w języku tej zabawnej gry inaczej: siek, siek, siek. Staw czoła całej drużynie potworów z bossami na czele.

 

Świat zaatakowali podobno bardzo groźni, ale jednocześnie całkiem sympatycznie wyglądający Tytani. Kto może powstrzymać ekspansję potężnych, kreskówkowych gigantów? Oczywiście tylko nieustraszeni kreskówkowi bohaterowie! Dzięki wydanemu przez Game Hive Corporation mobilnemu tytułowi Tap Titans możesz dołączyć do grona oryginalnych ludzików o niewielkiej posturze i ogromnej odwadze.

Wszystko co możesz, chcesz, a nawet będziesz musiał załatwić w świecie Tap Titans, załatwisz za pomocą tak zwanego tapnięcia. Stuknięcie w ekran będzie dla twojej postaci sygnałem do ataku. Dokladnie w ten sam sposób będziesz mógł dokonać wszystkich innych małych i wielkich czynów. W produkcji łączącej w sobie cechy gatunku zręcznościówek i RPG czeka cię cała seria tapnięć. Gdyby ktoś chciał, to wydaną na Androida oraz iOS gierkę można byłoby nawet zaklasyfikować jako tap’n’slay. Nieustające walki z potworami odbywają się w Tap Titans z udziałem całkiem pokaźnej obsady. Po obu stronach barykady stanie gotowa na spuszczenie lania oponentom drużyna. 30 dzielnych śmiałków już niecierpliwi się żeby stawić czoła 60 zdeterminowanym do przejęcia kontroli nad światem Tytanom. Bitwy między zwaśnionymi frakcjami rozgrywają się w 10 kolorowych, opracowywanych z dbałością o detale środowiskach. W miarę postępów w grze, będziesz miał możliwość udoskonalania swojej postaci. Postaci z Tap Titans nie są ciamajdami i szybko opanowują specjalne, przydatne w potyczkach umiejętności. Do wykorzystania unikalnych skilli w praktyce, możesz ich oczywiście namówić za pomocą tapnięcia. Tym, na co z pewnością zechcesz zapolować grając w kreskówkową zręcznościówkę, będą tajemnicze artefakty. Zbierz ich całą kolekcję i odkrywaj kawałek po kawałku sekrety, które kryje w sobie kraina Tap Titans.

Żeby rozpocząć sielankową siekankę, musisz tylko udać się do sklepu Google Play lub iTunes i pobrać grę za darmo na swój tablet albo smartfona.