Opis gry Xenyoo

0
255
Rate this post

W świecie pełnym bogów sam stajesz się jednym z nich. Walczysz o respekt i poważanie wśród innych bogów, wszakże każdy chce być tym jedynym. Z czasem zapomnisz, co to litość. Walcz aby wygrać!

 

W grze przeglądarkowej Xenyoo wkraczasz w zapierający dech w piersiach świat fantasy, w którym nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteś bogiem i sam tworzysz swoją drużynę, wybierając spomiędzy wojowników z różnych światów, którzy poświęcą życie, aby walczyć w twoim imieniu. Z każdym zaliczonym levelem zwiększają się oczywiście umiejętności twojego zespołu, twoi wojownicy uczą sie nowych tricków i zagrań, a także zwiększa się ich siła i sprawność.

W Xenyoo masz do dyspozycji system ligowy, który zapewni ci starcia z coraz to nowymi graczami, którzy są godnymi ciebie przeciwnikami. Twoim zadaniem jest obmyślenie strategii i taktyki, oraz ciągłe podnoszenie umiejętności twoich wojowników poprzez nieustanne treningi i magiczne itemy. Jako ich bóg jesteś wszakże za nich odpowiedzialny. Gra browserowa Xenyoo oferuje ci wkroczenie do magicznego świata pełnego niebezpieczeństw, gdzie przygoda czeka za każdym rogiem. Zaliczaj więc kolejne poziomy i ulepszaj ekwipunek twoich wojowników, abyś stał się bogiem nad bogami.

Wraz z każdym zaliczonym poziomem i pokonanym graczem rosną twoje doświadczenie i siła, którymi możesz później wyposażyć twoją drużynę. Poddaj więc próbie nie tylko innych graczy podających się za równych tobie bogów, ale także własny team, nie chcesz wszakże być bogiem słabeuszy. Im silniejszy staje się twój zespół, tym również ty rośniesz w siłę i poważanie.

Aby inni gracze dwa razy pomyśleli, zanim wywołają cię na pojedynek, zacznij już teraz rekrutację do swojej drużyny i rozpocznij treningi. Czeka na ciebie bowiem ponad 300 przeciwników, na których możesz wytrenować swoich wojowników, aby w finale stać się panem i władcą wszystkich swiatów. Podejmij więc boskie wyzwanie w Xenyoo.