Opis gry War of Angels

0
234
Rate this post

Rozwiń swe anielskie skrzydła i zanurz się w tajemny świat fantasy. Przemierzając mroczne lasy i tajemnicze góry, zdobądź cel: przywództwo własnego miasta w prowincji Foulos.

 

W darmowej grze 3D War of Angels czekają na ciebie epickie pojedynki na lądzie lub pod wodą, ale także niespotykane nigdzie indziej starcia w podniebnych przestworzach. Wraz z innymi graczami tworzysz gildie i odkrywasz mroczne podziemia a także sprawdzasz się w pełnych akcji starciach PvP oraz PvE.

W grze free-2-play War of Angels masz do dyspozycji nieograniczony świat fantasy. Rozpoczynasz swą przygodę w Eners, a stamtąd udajesz się na ekscytujące wyprawy, podczas których spotkasz nietypowe i niekoniecznie przyjaźnie nastawione stworzenia. Do dyspozycji masz cztery klasy bohaterów, a każda z nich dzieli się na dwie kolejne podklasy. Klasa Wojowników dzieli się więc na Bojownika i Rycerza. Wybierając jednak klasę Magów, możesz wcielić się w Kleryka lub Czarodzieja. Każda z tych postaci ma swoje zarówno słabe jak i mocne strony, zwróć na nie uwagę, bowiem determinują one twoje losy w grze.

W darmowej grze client War of Angels możesz walczyć samodzielnie lub też związać się sojuszem z innymi graczami. W grupie jesteś bowiem silniejszy i łatwiej przyjdzie ci rozprawiać się z przeciwnikiem. Pozostałych graczy możesz również w każdej chwili wyzwać na pojedynek, aby udowodnić swój wojowniczy kunszt. Aby udowodnić swój kunszt handlarski wystarczy, że zdecydujesz się na wymianę swoich itemów z innymi graczami.

W MMORPGu War of Angels odkrywasz pełny wyzwań fantastyczny świat pełen akcji i niebezpieczeństw czających się w ukryciu. Zaliczaj kolejne wymagające questy, prowadź pojedynki z nieprzyjacielem oraz przyswój własnego małego towarzysza, który wspomoże cię w pasjonującym świecie War of Angels.