Opis gry Family Guy

0
210
Rate this post

Griffinowie wrócili! Odkryj fikcyjne miasto Quahog na własną rękę i przeżyj zabawne przygody z Peterem, Chrisem i z pozostałymi członkami rodziny Griffin.

 

Gra na podstawie serialu animowanego Family Guy, w Polsce emitowany pod tytułem Głowa rodziny, nie jest nowym pomysłem. Już raz mogłeś spacerować po miasteczku Quahog, bezpośrednio w twojej przeglądarce internetowej. Family Guy Online jednak nie odnosił zbyt wiele sukcesu, dlatego na początek 2013 roku tytuł został zawieszony. Niemniej jednak Fox Digital Entertainment i TinyCo ponownie podejmują próbę i przedstawiają następną grę bazującą na serialu.

Family Guy jest tytułem na smartfony i tablety z systemem iOS lub Android, miasto Quahog możesz więc ciągle nosić przy sobie. W centrum zainteresowania gry free-to-play stoi aż 212 epizodów emitowanych w Kanadzie i Ameryce. Ale bez obaw: każdego epizodu nie musisz znać we wszystkich szczegółach, aby zrozumieć, co się w ogóle dzieje w Quahog na twoim smartfonie i zrozumieć kawały naszpikowane typowym humorem znanym ze serialu telewizyjnego. Nawet nie musisz znać ani jednego odcinku! Tak czy siak, szybko się połapiesz, o co chodzi w Family Guy: The Quest for Stuff. Nastaw się na zwariowane wydarzenia, które będą kształcić twoją codzienność w wirtualnym miasteczku. Nie tylko atrakcje znane ze serialu będą centralnym elementem gry, ale i też wydarzenia aktualne. Mieszkańcy Quahog są szczególnie stuknięci, zwiedzając po raz pierwszy popularne miasto, nie zdziw się.

W darmowej grze Family Guy: The Quest for Stuff rozpoznasz kilka budynków, które na pewno już widziałeś w telewizji. The Drunken Clam na przykład jest knajpą, w której zawsze coś się dzieje. Odzwiedzany często przez Petera pub należy tak samo do twojego wirtualnego bytu jak jego niewykształcony bliźniak, rosnący w kształcie guza prosto na ramieniu Petera. Oczywiście przyszykowano dla ciebie mnóstwo wymagających zadań.

Jeśli chcesz najpierw zerknąć na materiał zdjęciowy tytułu Family Guy: The Quest for Stuff, wystarczy kliknąć na naszą galerię.