Opis gry Heroes of the Storm

0
199
Rate this post

Postaci znane z uniwersum Blizzard staną do walki między sobą, by wyłonić jedynego zwycięzcę w walce. Muszą oni obronić starożytnych, a cena za wykonanie tego trudnego zadania nie gra roli.

 

W pełnej akcji grze Heroes of the Storm (wcześniej Blizzard All-Stars) do walki staną różne drużyny, które będą musiały stoczyć między sobą zaciekłe pojedynki, z których tylko jedna drużyna może wyjść zwycięsko. Celem jest zmiecenie przeciwnika z powierzchni ziemi.

Podczas jednej rozgrywki w grze do pobrania Heroes of the Storm znajdujesz się wraz ze swoją drużyną oraz drużyną przeciwnika na mapie, która zalewana jest stale hordami sterowanych komputerowo najróżniejszych kreatur, z których każda następna jest trudniejsza i potężniejsza od poprzedniej. Wybierając na początku gry swojego bohatera, teraz poddajesz swoją postać próbie, której ceną jest zwycięstwo, albo przegrana z kretesem. W grze Heroes of the Storm nie ma półśrodków.

Podczas jednej partii musisz stać na straży swoich granic i zniszczyć możliwie najwięcej wież należących do przeciwnej drużyny, by w ostatecznej rozgrywce zaatakować osłabiony obóz wroga. Na mapie znajdziesz również liczne ważne strategicznie punkty należące do neutralnych kreatur, jeśli uda ci się je zająć, zyskasz przewagę na mapie.

W grze Heroes of the Storm wieże rozmieszczone na mapie mają zgoła inne właściwości. Dysponują one bowiem określoną ilością energii, która ładuje się ponownie tylko po upływie określonego czasu. W tym właśnie oknie czasowym osłabione wrogie wieże mogą z łatwością zostać przejęte przez twój waleczny zespół. Dostępne są cztery klasy bohaterów, a każdy z nich dysponuje własnym unikalnym stylem walki. Wybierz tę klasę, która najbardziej ci odpowiada i wkrocz na arenę, na której poddasz ostatecznej próbie swe waleczne umiejętności.