Opis gry Bullet Run

0
186
Rate this post

Pojedyncze pistolety to przeżytek. Ty możesz ustrzelić przeciwnika dierżąc w rękach broń, którą z trudem możesz utrzymać. Cel uświęca środki, twoim celem jest przecież zwycięstwo w śmiertelnym show.

 

Pełna akcji strzelanka Bullet Run przenosi cię w nie tak odległą przyszłość do roku 2020, w którym główną rozrywką ludzkości stały się pełne przemocy i strzelanin show. Biorący w nich udział zawodnicy podejmują wyzwanie na śmierć i życie ścierając się w śmiertelnych pojedynkach, z których tylko nieliczni wyjdą zwycięsko.

W wirtualnym świecie gry Free-2-Play Bullet Run staniesz się jednym z tych zawodników, którym marzy się sława i pieniądze za zwycięstwo w niezwykle wymagającym wyzwaniu show. Nie tylko świszczące nad głową kule będą towarzyszyły ci podczas starcia z pozostałymi graczami, każdy twój ruch będzie bowiem śledzony przez kamery i transmitowany na żywo ku uciesze widzów. Ty musisz jednak pokazać na co cię stać, stawką jest przecież nie tylko twoje życie ale i honor oraz sława.

Jeśli zostaniesz jednak pokonany w grze, możesz zostać na nowo ożywiony, wcielając się w kolejną postać i biorąc dalej udział w śmiertelnych igrzyskach. Gra client Bullet Run oferuje ci bowiem wcielenie się w jeden z nieśmiertelnych ludzkich klonów, który będzie należał tylko i wyłącznie do ciebie. Pełne akcji pojedynki zyskały teraz więc nowy poziom adrenaliny, skoro nie możesz zostać tak naprawdę zabity, daj z siebie wszystko, by zwyciężyć i zdobyć sławę oraz pieniądze.

Urozmaicone mapy, na których przyjdzie ci zmierzyć się z innymi graczami, niezliczone rodzaje wybuchowej broni oraz dynamiczna i wartka akcja gwarantują zabawę na długie godziny. W grze Bullet Run będziesz miał również do dyspozycji kilka modusów, w których będziesz mógł wziąć udział w pojedynkę lub łącząc się w drużyny z pozostałymi graczami. Pamiętaj, że wróg nie śpi, a dodatkowo śledzi każdy twój ruch, obserwując twoje nie tylko mocne, ale także słabe strony. Twoja postać rozwija się w trakcie gry ucząc się nowych skilli oraz ulepszając swoją wybuchową broń.