Opis gry ZooMumba

0
367
5/5 - (1 vote)

Otwórz swoje własne zoo, kupuj wybiegi dla zwierząt i wystarczającą ilość pokarmu. W tej grze na przeglądarkę zajmujesz się hodowlą zwierząt i dbasz o swoje czworonogi…

 

W grze ZooMumba jesteś dyrektorem własnego zoo! Cała odpowiedzialność spoczywa na tobie. Do swojego ogrodu zoologicznego kupujesz słodziutkie zwierzęta. W sklepie znajdziesz na przykład papugi, flamingi, pingwiny i krokodyle. Żeby zwierzęta były zadowolone, kupujesz im różne wybiegi. Znajdziesz tu między innymi pustynię, łąkę, wielkie terrarium i skały. Zwróć uwagę na płeć zwierząt i trzymaj zawsze samca i samice na jednym wybiegu. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz tam już niedługo małe zwierzaki.

Dla odwiedzających potrzebujesz na pewno piaszczystych ścieżek i koszy na śmieci. Musisz często opróżniać kosze na śmieci, inaczej twoje zoo utonie w brudzie. Dodaj swojej oferty budkę z frytkami, parówkami lub hot dogami. Zadbaj koniecznie o to, żeby powstały toalety, herbaciarnie, grill bar i dużo więcej. Odwiedzający będą zadowoleni!

Twoje zoo w grze przeglądarkowej ZooMumba ozdabiasz krzaczkami, trawką i kwiatami. Ale nie zapomnaj nigdy o swoich zwierzętach! Zapewniaj im wystarczającą ilość owoców, trawy, mięsa i ryb. Czasami będziesz musiał tez zakupić leki dla chorych mieszkańców zoo. Jeżeli nie chcesz robić wszystkiego sam, możesz zatrudnić do pracy pomocników. Dzięki wynalazkowi zwanemu zoo-o-metrem widzisz atrakcyjność twojego zoo. Goście cieszą się z każdej nowej atrakcji! Zwracaj uwagę na czystość ogrodu zoologicznego i zbieraj wszystkie śmieci na drogach, bo wskaźnik zoo-o-metra szybko opadnie!

Przy odrobinie kreatywności i bystrości na pewno szybko przemienisz swój pusty skrawek ziemi w przepiękny ogród zoologiczny. Jako sprytny dyrektor będziesz już niedługo człowiekiem sukcesu!

Źródło: https://www.wet-opinia.info/basset-hound