Opis gry Nadirim

0
252
Rate this post

Udaj się na niezapomnianą przygodę w świecie tysiąca i jednej nocy, w którym spotkasz baśniowe stworzenia i odkryjesz niejedną orientalną tajemnicę. Piaski pustyni pełne są niebezpieczeństw i magii.

 

W przeglądarkowej grze Nadirim wkraczasz do magicznego świata orientu jako zwykły mieszkaniec tej fantastycznej krainy. Świat tysiąca i jednej nocy czeka na ciebie otworem, byś mógł wkroczyć na arenę i poddać próbie swe wojownicze umiejętności oraz rozwikłać zagmatwane tajemnice, które kryją przed tobą piaski pustyni.

W Nadirim, grze browserowej pełnej orientalnych mitów i baśniowych stworzeń, czeka na ciebie świat wiecznego słońca, który stoi jednak na krawędzi upadku od kiedy siły ciemności próbują przejąć władzę nad ludzkością. Pan ciemności Nadir wciąga coraz więcej mieszkańców fantastycznego świata pod swoje władanie, rozsiewając wszędzie chaos. Czy podołasz wyzwaniu i stawisz mu czoła?

W mieście Ennahar czekają na ciebie pełne niebezpieczeństw wyzwania, którym będziesz musiał podołać. Grę Nadirim rozpoczynasz od wyboru klasy dla swojego bohatera spośród Wojownika, Nomada lub Mistrza Karawan. Każda z klas dysponuje indywidualnymi umiejętnościami, które zaważą na twoich przyszłych losach w grze. Drzewo umiejętności twjego bohatera zmienia się jednak w trakcie gry, a jego zdolności możesz stale udoskonalać, podejmując kolejne wyzwania i misje.

Nadirim jest pełną akcji grą na przeglądarkę, w której orientalny świat pełen mitów nigdy nie śpi, a ty należysz do tajemnego zakonu Inama i walczysz w imienu dobra. Musisz zastosować wszelkie środki, aby przywrócić harmonię i pokój magicznego świata, ratując słoneczne królestwo przed siłami ciemności, chcącymi zawładnąć mieszkańcami krainy. W mieście Ennahar czekają na ciebie liczne questy do wypełnienia, niektórych możesz podjąć się samodzielnie, inne będą wymagały współpracy z innymi graczami. Za każdym rogiem w grze przeglądarkowej Nadirim czają się silni przeciwnicy z ostrymi jak brzytwa mieczami, miej się więc na baczności.