Opis gry Triad Wars

0
175
Rate this post

Wejdź do mrocznego świata Hongkongu w MMO od twórców Sleeping Dogs na PC. Triad Wars to pełna akcji gra online w otwartym kryminalnym świecie, w którym każdy będzie mógł spróbować zbudować swoje przestępcze królestwo.

 

Celem rozgrywki jest stworzenie imperium, na którego czele staniesz właśnie ty. Triad Wars będzie od ciebie wymagało nie tylko głowy do podejrzanych interesów, ale także twardej pięści do egzekwowania swoich praw. Stwórz kryminalny biznes, z którym żaden z twoich konkurentów nie będzie chciał zadrzeć. Pamiętaj, że samemu nie uda ci zdobyć panowania nad miastem. Będziesz potrzebował dużo pieniędzy i ludzi, którzy będą chcieli dla ciebie pracować. Obojętnie, jaki z ciebie twardziel, w pojedynkę i tak nie masz szans. Po pierwsze musisz ustalić strefę swoich wpływów, która, jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, będzie się powoli poszerzać. Podejrzane interesy, nielegalne przelewy i przestępcze akcje pozwolą ci zwiększyć twoje znaczenie w podziemnym światku. Wynajmij odpowiednich ludzi, wyszkol i uzbrój swoją prywatną armię. Wyrusz na bezwzględną wojnę przeciwko konkurencyjnym gangom i zdobywaj kolejne ulice dla siebie, poszerzając swoje wpływy.

Oczywiście nie zawsze będziesz mógł wyręczyć się rękoma opryszków spod ciemnej gwiazdy. Nie zapominaj skąd się wywodzisz. Dość często i ty będziesz musiał pobrudzić własne dłonie. Nocne życie i przestępcze eskapady będą wymagały od ciebie umiejętności sprawnego prowadzenia samochodu, czucia się komfortowo z bronią w ręku, no i bycia na dzień dobry z waleniem po pysku swoich oponentów. W Hongkongu nie ma chwili spokoju, a twoi rywale nie spoczną, zanim to ty nie położysz ich na łopatki. Jaką drogę zarabiania pieniędzy wybierzesz, zależy tylko od ciebie. Jednego czego możesz być pewien, że pieniądze te nie będą legalnie zarobione. Obojętnie czy zdecydujesz się na zbieranie haraczy, włamania, pranie brudnych pieniędzy, czy napady z bronią, wszystko będzie zależało od ciebie i od tego jaki styl gry preferujesz. Cały interes leży w twoich rękach. Triad Wars to sieciowa gra akcji z elementami RPG i strategii na komputery PC z klimatyczną grafiką 3D świetnie oddającą atmosferę kryminalnego świata Hongkongu.