Opis gry War2 Wojenne Syreny

0
175
Rate this post

Przygotuj się na walkę z niebezpieczeństwem. Dzięki silnemu i rozbudowanemu wojsku masz szansę na zwycięstwo. Rozwijając swoje miasto i dostawiając nowe budynki, zwiększasz swoją potęgę…

 

W świecie War2 Wojenne Syreny panuje wojna. Wciel się w rolę dowódcy własnego oddziału i spraw, aby każde z miast było wyłącznie pod twoją kontrolą. Abyś mógł dalej rozwijać twoje miasto, masz do dyspozycji różne technologie.

W strategicznej grze War2 Wojenne Syreny znajdziesz we własnym mieście oddzielne obszary przeznaczone pod produkcję i dla wojska. Na terytorium wybranym pod produkcję wybudujesz między innymi gospodarstwo rolne oraz stalownię. Na terytorium przeznaczonym dla wojska budujesz fabrykę broni, główną kwaterę, oraz lotnisko. Akcja gry War2 Wojenne Syreny toczy się podczas Drugiej Wojny Światowej.

Do twoich podstawowych zadań należy rozbudowa miasta. Obronę miasta zapewnisz mając potężną armię. W grze War2 Wojenne Syreny masz do dyspozycji ponad 40 różnych pojazdów wojennych, które wyglądem przypominają pojazdy z Drugiej Wojny Światowej. W tej grze na przeglądarkę prowadzisz swoją armię na emocjonujące bitwy w powietrzu, na ziemi oraz na morzu.

Atakując inne miasta i wygrywając walki, powiększasz w grze przeglądarkowej War2 Wojenne Syreny swoje własne terytorium. Na mapie planujesz następne bitwy i opracowujesz sprytną strategię. Utwórz tak sile oddziały piechoty i marynarki, żeby nikt nie mógł cię zaatakować. Udowodnij w grze przeglądarkowej War2 Wojenne Syreny twoje umiejętności bitewne.