Opis gry Gigantic

0
232
Rate this post

Gigantic to pełna akcji gra z gatunku MOBA z widokiem w trzeciej osobie, w której twoja 5 osobowa załoga wraz z pomocą gigantycznego obrońcy, będzie musiała pokonać drużynę przeciwną. Ale uwaga, oni też mają swojego olbrzymiego opiekuna.

 

Motiga, deweloper gry, postarał się wpuścić świeży powiew do gier z gatunku MOBA, dodając do swojego tytułu naprawdę potężny argument. W każdej potyczce twoja grupa będzie ruszała do boju z olbrzymim opiekunem u boku. Połączeni magicznymi więzami, będziecie musieli postarać się go obronić, a on odpłaci się wam swoją mocarną siłą i pomocną dłonią, pazurem, kopytem, czy co też tam innego będzie miał. Takich sojuszników po swojej stronie chyba jeszcze wcześniej nie spotkałeś. Każdy z wielkich opiekunów to inteligentny zabójca, wyposażony w różnego rodzaju bronie i umiejętności, od nadziewania na ostro zakończony ogon, aż po destrukcyjne tornado. Każdy z nich posiada także swój własny sposób walki i wymaga odmiennej taktyki w zależności czy go bronisz, czy atakujesz. Niestety drużyna przeciwna także będzie miała swojego pomocnika. Tak więc tylko dzięki pełnej waszej współpracy i wykorzystaniu umiejętności każdego z bohaterów uda się wam przełamać obronę nieprzyjaciół i zdobyć szansę na zaatakowanie serca ich gigantycznego towarzysza.

Do wyboru będziesz mieć jednego z wielu bohaterów o zróżnicowanej aparycji i wachlarzu umiejętności, które zadowolą nawet najbardziej wybrednego gracza. Spotkasz więc tu zręcznego ptasiego wojownika Tyto the Swift, potężnego tanka Lorda Knossos, zwinnego strzelca Vodena, czy w końcu szalonego alchemika, Wujka Svena. Wiele z umiejętności twojego bohatera opartych jest na prawach fizyki. W związku z tym w walce liczyła się będzie zwinność, przebiegłość i wykorzystywanie przewagi wynikającej z twojej pozycji na polu walki. Zaskoczenie przeciwnika skokiem z góry, zrobienie uniku odbijając się od ściany, czy rozbicie barykady własną szarżą, będą na porządku dziennym w tym MOBA.

Bajeczny świat Gigantic pełen jest tajemniczych latających statków, antycznych ruin i innych elementów fantastycznego imperium. Przeznaczona na komputery PC gra charakteryzuje się kreskówkową oprawą graficzną stojącą na bardzo wysokim poziomie, którego spokojnie nie powstydziłyby się nawet animacje od Disneya. Rzuć się więc w wir walki, bo na odważnych zwycięzców czekają potężne nagrody.