Opis gry Card Hunter

0
222
Rate this post

Card Hunter nie jest zwykłą grą karcianą. Gra jest wspaniałym ukłonem, skierowanym w kierunku klasycznych gier fabularnych.

 

Tym razem nie zostajesz uprowadzony w daleki, baśniowy świat fantasy, lecz prosto do kolegi, gdzie wspólnie z innymi fanami gier fabularnych spędzicie czas grając w grę planszową! Świat, w którym będzie się rozwijać cała akcja gry, jest reprezentowany pojedynczymi odcinkami planszy. To właśnie na tych kwadratowych polach twoja drużyna nieustraszonych bohaterów będzie przeżywać swoje największe przygody.

Gra Card Hunter w wspaniały sposób symuluje planszowe gry fabularne. Całe wydarzenie jest przedstawione w również podobny sposób. Przed sobą widzisz nie tylko stół z kostkami oraz chipsami, ale przede wszystkim plansze i pionki, które reprezentują zarówno twoich bohaterów jak i przeciwników. Całą rozgrywką kierujesz za pomocą talii kart i odrobiny szczęścia.

Istnieją cztery rodzaje kart, z których będziesz korzystał co turę. Karty ataku, obrony, ruchu oraz uzdrowienia. Gra Card Hunter posiada typowe cechy gry kolekcjonerskiej. Na samym początku posiadasz skromną talię z przeciętnymi kartami. Lecz w ramach postępu twoich bohaterów uda się tobie odblokować i zyskać coraz lepsze karty. Kluczem do sukcesu jest zbalansowana kolekcja kart. Budując solidną talię z całej gamy dostępnych kart, zadbaj o zróżnicowane. Nie powinieneś nigdy posiadać za dużo kart jednego rodzaju – ani za mało.

Twoje umiejętności taktyczne będziesz mógł udowodnić zarówno w trybie single player, jak i multiplayer przeciwko innym poszukiwaczom kart. Planuj swój kolejny ruch, zanim przeciwnik zajarzy, co się dzieje na polu bitwy. W Card Hunter najpotężniejszą bronią, która pozwoli tobie utrzymać przewagę nad przeciwnikiem, jest wiedza i dobra kombinacja kart.

Gra Card Hunter jest darmową grą przeglądarkową. Tak jak się należy na solidny świat fantasy, będziesz stawiał czoło takim stworzeniom jak goblinom, trollom oraz ziejącym ogniem smokom.