Opis gry Caribic Islands

0
193
Rate this post

Wiatr w żagle i do przodu! Ale zaraz, przecież twoja załoga właśnie porzuciła cię na bezludnej wyspie! A niech to tysiąc tańczących karaluchów! Dobrze, że zostawili choć tę baryłkę rumu.

 

Nie do końca wiesz, jak to się stało, ale wylądowałeś na bezludnej wyspie, a twoi kompani czmychnęli i raczej szybko nie wrócą. Do dyspozycji masz baryłkę rumu, kilka narzędzi i broń. Cóż, w grze browserowej Caribic Islands musisz wcielić się w McGyvera i z tym wyposażeniem przekształcić swoją niezamieszkałą wyspę, w kwitnący raj dla wszystkich żeglarzy.

W grze strategicznej Caribic Islands używasz wszystkiego co akurat wpadnie ci pod rękę. Rozwiń ten pusty krajobraz do potężnej morskiej metropolii. Wyspa zapewne pełna jest cennych surowców, znajdź je więc, wydobądź a potem sprzedaj. Nie wydaj jednak wszystkiego od razu na zapas rumu! Zainwestuj w przyszłość i rozbuduj swoją wyspę. Wznoś nowe budynki, które przyciągną kupców i mieszkańców na twoją wyspę.

W grze przeglądarkowej Caribic Islands jesteś nie tylko odpowiedzialny za wydobycie surowców. Rusz głową, a na pewno pojęcie postępu technologicznego nie będzie ci obce. Zatroszcz się również o mieszkańców, którzy zapewne tłumnie zasiedlą twoją wyspę. Nie stroń także od rozwoju militarnego, wszkaże dobrze wyposażeni i wyszkoleni żołnierze to podstawa dla takiego pirata jak ty. Nie raz będziesz miał bowiem okazję stawić czoła grabieżcom przybywającym niekoniecznie w pokojowych zamiarach.

Caribic Islands daje ci również możliwość podbijania kolejnych wysp i włączania ich do twojego terytorium, aby w krótkim czasie stało się potężne i niepokonane. Wyłącznie z dobrą strategią, taktyką i smykałką do interesów możesz stać sie panem i władcą w grze Caribic Islands.