Opis gry Crystal of Wisdom

0
239
Rate this post

W krainie Koh panoszą się źli ludzie, którym trzeba się przeciwstawić. Wybuduj więc potężną fortecę i udaj się na poszukiwanie kryształu mądrości. Nagrodą za zwycięstwo będzie wieczna sława i chwała.

 

Gra przeglądarkowa MMO Crystal of Wisdom jest połączeniem strategii i symulacji, twoim zadaniem jest nie tylko walka z przeciwnikiem, ale również ciągły rozwój i rozbudowa twojej osady tak, aby w krótkim czasie wznieść potężną fortecę, która przeciwstawi się każdemu atakowi. Na polu bitwy musisz wykazać się męstwem i odwagą, potrzebujesz również dobrze wytrenowanych wojowników.

Świat fantasy gry browserowej Crystal of Wisdom zamieszkują trzy plemiona: Ahn, będący rasą elfów wierzących w życie i naturę, których najwyższymi wartościami są honor i sprawiedliwość – Gomowie, którzy cechują sie niebywałą brutalnością i nie zawahają się po trupach dotrzeć do celu – oraz plemię Koh, którymi zawładnęły złe moce, którym należy stawić czoła.

Podobnie jak inne przeglądarkowe gry strategiczne, również Crystal of Wisdom oferuje tradycyjny już system wznoszenia budynków oraz możliwość zapewnienia mieszkańcom osady zapasów jedzenia i materiałów. Ważne jest jednak, abyś miał na oku wszystkie aspekty rozwoju twojej fortecy i skupiał się po równo zarówno na rozwoju gospodarki jak i wzmacnianiu armii, dzięki której pokonasz Koh i staniesz się legendarnym mężnym wojownikiem.

Aby tego dokonać gra browserowa Crystal of Wisdom oferuje ci możliwość szkolenia się we wszystkich przydatnych dziedzinach takich jak kowalstwo, wypas wołów czy sztuka fechtunku. Jeśli poczujesz sie już wystarczająco silny, możesz zawsze wyzwać innych graczy na pojedynek i pokazać na co cię stać.

Spójrz więc na mapę: zbyt wiele terytoriów znajduje się pod panowaniem Koh. Musisz jak najszybciej zewrzeć szeregi i oprzeć się najeźdźcy, który plądruje okoliczne osady. Nie zapomnij odszukać po drodze kryształu mądrośći. On pomoże ci zyskać nieśmiertelną sławę i chwałę wojownika.