Opis gry BattleKnight

0
204
5/5 - (1 vote)

Zostań bezlitosnym, sławnym rycerzem ciemnej strony, który nie zna ani jednego prawa albo zdecyduj się na honorowego posiadacza miecza po stronie światła…

 

W grze na przeglądarkę BattleKinght musisz wybrać jedną ze stron – Rozwiązanie kompromisowe między stroną dobra, a stroną zła tutaj na pewno nie istnieje. Dlatego już wkrótce znajdziesz się wraz z twoim bohaterem po jednej ze stron. Tylko ty decydujesz o kierunku rozwoju twojego rycerza. Rozpoczynasz twoją karierę jako uczeń doświadczonego rycerza. Podczas twojego kształcenia każda twoja decyzja przynosi ci poważanie.

Twoim głównym celem w grze BattleKnight jest awans na doświadczonego rycerza. Walcząc w turniejach rozwijasz stopniowo umiejętności twojego bohatera. Udoskonalasz między innymi siłę, zręczność, kondycję oraz umiejętności obronne. Poza tym musisz zwrócić uwagę na twoje cechy. Do nich należą na przykład punkty zdrowia, karma, obrażenia i szanse trafienia.

Z każdym zwycięstwem otrzymujesz na przykład surowce, doświadczenie lub cenne uzbrojenie. Natomiast porażki oznaczają gorzkie niepowodzenie.

Wymień w grze BattleKnight cenne surowce na lepsze uzbrojenie dla twojego bohatera. Jako rycerz nie musisz wyzywać innych graczy na pojedynki, ponieważ w tej grze bierzesz udział w licznych turniejach.

Dołącz do zakonu jak przystało na prawdziwego rycerza. Twój zakon będzie oczywiście wymagał od ciebie czegoś w zamian.

Źródło: https://wyskoczmy.pl/dlaczego-przewozy-door-to-door-z-opola-do-holandii-to-najlepszy-wybor-dla-podrozujacych/