PlayStation 3 Super Slim 12 GB

0
121
Rate this post

Wszyscy konsolomaniacy zapewne z niecierpliwością czekają na każdy kolejny produkt giganta w  zakresie konsoli i gier – firmy Sony. Ostatnio zamieściliśmy informację o PlayStation Super Slim. Jeszcze w październiku, na rynek trafiła ich kolejna oferta w postaci PlayStation 3 Super Slim z pamięcią flash 12 GB.

PlayStation 3 Super Slim jak sama nazwa wskazuje, wyróżnia się głównie w zakresie wyglądu oraz rozmiarów. Super Slim waży jedynie 2,1kg. Jej wymiary to 290 x 65 x 230 mm (szer. x wys. x głęb.) Jest to równoznaczne z tym, że najnowsza wersja konsoli jest aż o 25% mniejsza niż jej poprzednik. Dzięki takim parametrom wygląda nie tylko atrakcyjniej, ale tez może występować w charakterze mobilnym. Jego parametry mogą także przyciągnąć oko mniejszej grupy docelowej – kobiet.

Kolejnym wyróżnikiem najnowszego produktu Sony jest to, że posiada wbudowaną pamięć flash 12GB. Jest to dość niecodzienne posunięcie, gdyż inne jej wersje można dostać z dyskiem twardym o pojemności 500GB. Co ciekawe, pamięć 12GB nie wpływa znacząco na koszty i jej cena porównywalna jest z ceną poprzedników.

Dane techniczne Sony PlayStation 3 Super Slim 12GB
Procesor:
CPU Cell Broadband Engine,

Dźwięk:
Dekodery Dolby Digital, DTS, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS HD, LPCM 7.1ch. obługiwane formaty dźwięku MP3, WMV, ACC,

Komunikacja:
Złącze sieciowe LAN Network, WiFi 802.11b/g, bluetooth 2.0, dwa złącza USB 2.0, wyjście HDMI, cyfrowe wyjście optyczne.

Zasilanie:
230-240V / 50-60Hz,

Pozostałe dane :
– bezprzewodowe pady z czujnikiem ruchu Sixassis,
– DualShock3,
– możliwość połączenia z Playstation Portable,
– wbudowana przeglądarka internetowa,
– możliwość podpięcia do sieci Playstation Network umożliwiającej granie w gry online,
– ściąganie gier i innych materiałów audio-video,
– możliwość podpięcia klawiatury i myszki,
aktualizacja firmware w konsoli.

Odchudzona konsola PS3 12GB dostępna jest już w polskich sklepach. Jak myślicie, czy ma szansę   odnieść sukces na rynku?