Opis gry All Guns Blazing

0
214
Rate this post

Wyobrażałeś sobie kiedyś jak to jest być gangsterem? Nie jakimś złodziejaszkiem, czy podejrzanym typem z ciemnych zaułków, tylko członkiem zorganizowanej grupy przestępczej? Masz właśnie całkowicie legalną i bezpieczną okazję, żeby to sprawdzić.

 

W kryminalnym shooterze All Guns Blazing wkroczysz na drogę przestępstwa i będziesz nią szedł tak długo, aż staniesz się ważną figurą w świecie lokalnej mafii. Ale czy taki apetyt da się poskromić? Raczej nie, ale to dobrze, bo wielkie ambicje i niezbyt sportowe formy rywalizacji są właśnie tym, co popychnie twoją kryminalną karierę do przodu. Twoim głównym zadaniem w tej mobilnej strzelance free-to-play będzie rozbudowa własnego kryminalnego imperium. Ścieżka tej kariery prowadzi po trupach do celu – dosłownie. Żeby poprowadzić biznes, będziesz musiał skompletować całkiem spory arsenał broni. Później sprawa jest już prosta: możesz napadać na banki, rabować auta, przejmować cudze interesy. Wszystko to oczywiście dla pieniędzy, klejnotów, złota i chwały. Niestety, w świecie wielkiej gangsterki nie ma nic za darmo. Zanim zrobi się naprawdę niebezpiecznie, warto zadbać o to, żeby ktoś osłaniał tyły. Dołącz do jednego z istniejących już karteli, albo załóż swój własny i ruszaj na rajdy przeciwko groźnym bossom.

All Guns Blazing oferuje również tryb PvP. Dzięki temu możesz atakować, robić naloty na bazy innych graczy i opróżniać ich sejfy, kiedy potulni jak baranki będą prosili cię o darowanie im życia. Życie gangstera nie może być nudne. Potężne zapasy rozmaitej broni i amunicji, setki zleceń, za które będziesz dostawać nieprzyzwoicie wręcz wysokie wynagrodzenie. Tak będzie twój zwykły dzień pracy. Jeżeli chcesz mieć przy tym pewność, że broń wypali, kiedy pociągniesz za spust – nie musisz polegać wyłącznie na pistoletach, które są seryjnie produkowane w fabrykach. Skompletuj części i złóż sobie samodzielnie cacko, które już samym wyglądem będzie wzbudzało respekt. Jeżeli oczywiście ktoś zdąży mu się przyjrzeć, zanim czeka go spotkanie pierwszego stopnia z nabojem.

All Guns Blazing jest dostępna do pobrania za darmo na urządzenia mobilne z systemem iOS.