Opis gry Alliance of Valiant Arms

0
176
Rate this post

W świecie targanym krwawą wojną znajdziesz się w centrum politycznych rozgrywek. W alternatywnej rzeczywistości podział polityczny Europy został wywrócony do góry nogami.

 

W grze Alliance of Valiant Arms nie spotkasz znanego ci porządku politycznego, bowiem w wirtualnej alternatywnej rzeczywistości gry doszło do przewrotu i teraz zupełnie inne mocarstwa są u władzy. Neo Rosyjska Federacja kontroluje obecnie niemalże jedną szóstą całej powierzchni świata i właśnie szykuje się by podbić również stary kontynent.

W centrum konfliktu przedstawionego w shooterze Alliance of Valiant Arms znajdujesz się ty. Twoim zadaniem będzie stanięcie po jednej ze stron barykady i walka o jedyny słuszny cel. Czy przyłączysz się do obrony zjednoczonej Europy, czy też staniesz murem za uzurpującą sobie prawo do posiadania wszystkiego na własność Neo Rosyjskiej Federacji, zależy wyłącznie od ciebie. Wybór jednej z trzech klas postaci masz również do dyspozycji w tej pierwszoosobowej strzelance.

Wartka akcja i dynamiczne strzelaniny przy użyciu zaawansowanej technologicznie broni staną się twoją codziennością w grze free-2-play Alliance of Valiant Arms. Niesamowite wrażenia optyczne zapewni użycie w grze online silnika Unity Engine 3, dzięki któremu każda z kolejnych walk będzie bardziej pasjonująca od poprzedniej.

Do twojej dyspozycji są również liczne rodzaje broni oraz mnóstwo dodatkowego wyposażenia, dzięki któremu twój bohater będzie nieuchwytny i niepokonany. Ponadto o wartką akcję w grze Alliance of Valiant Arms zadbają różne modusy dostępne w grze. Będziesz mógł więc podjąć się wyzwania w trybach Deathmatch, Team Deathmatch oraz Escort, a ponadto w grze spotkasz równiez wyzwania w postaci pojedynczych misji i zadań. Dodatkowo możesz walczyć samodzielnie lub łącząc się w drużyny z pozostałymi graczami.