Cannons

0
230
Rate this post

Cannons to darmowa gra browserowa multiplayer, która szczególnie powinna przypaść do gustu fanom kultowej serii Worms. Rozgrywka toczy się tutaj w czasie rzeczywistym i jest podzielona na tury. Mamy okazję wcielić się w jedną z 4 dostępnych pojazdów, na przykład armata, lub balista i samodzielnie, lub w drużynie rozprawić się z innymi graczami. Wszystko polega na tym, aby zniszczyć pojazd przeciwnika, a można to uczynić strzelając do niego z dwóch dostępnych broni.

W jednej turze może uczestniczyć maksymalnie 8 graczy (4 vs 4) co dostarczy mnóstwa świetnej zabawy. Niestety popularność tej gry nie jest zbyt wielka i czasami ciężko trafić na żywą duszę, lecz całe szczęście dostępny jest także tryb rozgrywki w botami i stanowi świetną alternatywę dla tradycyjnych mini gierek flash. Każdy z botów posiada pełną funkcjonalność, jaką mają inni gracze, a także różne poziomy trudności, więc nie mamy co liczyć na taryfę ulgową. Warto najpierw przejść przez szybki samouczek, gdzie dowiemy się jak poruszać, celować i strzelać z naszego działka.

W grze Cannons odnajdziemy fajną, przyjazną grafikę i mnóstwo świetnej zabawy. Najlepiej zaprosić jednak do gry swoich znajomych, ponieważ zazwyczaj nie znajdziemy tu więcej niż kilku graczy, a nie ma co ukrywać, że większą satysfakcję sprawia pokonanie człowieka niż komputera. Fajne jest również to, że mamy możliwość rozgrywki pełnoekranowej, co oferuje niewiele gier na przeglądarkę.

Cannons jest grą całkowicie darmową. Nie odnajdziemy tutaj kont premium, czy innych ulepszeń, dzięki którym zyskamy przewagę. Wszyscy są na jednym poziomie, co sprzyja uczciwej rywalizacji. Werbując nowych graczy z naszego linka referencyjnego uzyskamy dodatkowe punkty, które poprawią naszą pozycję w rankingu. Gra pomimo swojej prostoty jest naprawdę fajna i potrafi pozbawić nas wielu godzin życia, szkoda tylko, że nie cieszy się wielką popularnością.

Plusy gry:

  • Nie ma podobnej gry
  • Przyjemna grafika i świetna zabawa

Minusy gry:

  • Naprawdę niewielu graczy

Adres gry: www.cannons.pl

Poprzedni artykułBlood Wars
Następny artykułCastle of Heroes
Marcin Adamczyk
Jestem Marcin i od zawsze interesuję się grami komputerowymi, komputerami oraz nowymi technologiami. Tutaj na portalu od kilku lat piszę recenzje, poradniki oraz różne ciekawe artykuły związane z rozrywką.