Opis gry Gilfor’s Tales

0
225
Rate this post

Wkrocz do gry i zwalczaj każdego przeciwnika, który ośmieli się stanąć na twej drodze. Czy to wataha ogromnych wilków, czy horda bezwględnych bandytów, ty masz swoją broń zawsze w pogotowiu…

 

W grze na przeglądarkę Gilfor’s Tales przemierzasz świat 3D naszpikowany niebezpiecznymi zadaniami do wykonania, którym możesz stawić czoło samodzielnie lub w gildii łącząc się z innymi graczami. Na pewno będą oni przydatni, kiedy przyjdzie ci obronić wioskę przed siejącymi postrach bandytami, lub kiedy zostaniesz poproszony o odnalezienie drwala zaatakowanego przez stado rozwścieczonych wilków. Bez drwala nie zbudujesz przeciez mostu, aby udać się w dalsze rejony tej niespokojnej krainy.

Wybierz dla swego bohatera jedną z siedmiu klas w grze i podejmij wyzwanie. Możesz wcielić się w rolę Szamana, Druida lub Wojownika. Każdy z nich cechuje się innymi właściwościami w walce. Na każdym kroku czeka zadanie do wypełnienia, któremu mozesz podołać samodzielnie, lub też łącząc się z innymi graczami, aby wspólnie stawać do walki z coraz silniejszymi potworami. Swoją postać możesz dowolnie kształtować lub też dokupywać jej dodatkowe wyposażenie w sklepie Gilfora. Każdy pokonany przeciwnik zostawia po sobie cenne przedmioty, nie zapomnij ich zebrać i dodać do twojego inwentarza, na pewno jeszcze ci się przydadzą na dalszych etapach gry przeglądarkowej Gilfor’s Tales.

W grze na przeglądarkę Gilfor’s Tales czekają na ciebie potyczki z potworami lub innymi graczami. Do zaliczenia masz ponad 100 questów, a nagrody za każde zaliczone zadanie niewątpliwie przyspieszą twą wyprawę przez mroczne krainy. W lochach szukaj ukrytych skarbów, na pewno opłaca się więc do nich zajrzeć, mimo, że wywołują gęsią skórkę.