Opis gry King of Wushu

0
209
Rate this post

Ponownie dołącz do świata starożytnych chin z ich sztukami walki, który znasz z Age of Wushu, tym razem rzucając się w wir emocjonujących walk na arenach i udowodnij, że jesteś najlepszą osobą aby stać się władcą rządzącym tą dalekowschodnią krainą.

 

Świat sieciowych gier bitewnych na arenach znanych pod skrótem MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) z jednej strony jest dość przewidywalny, a z drugiej wciąż zaskakuje. Gracze na całym świecie ciągle są pod wrażeniem jak prosta modyfikacja gry może otworzyć drogę do całkowicie nowego gatunku gier komputerowych i stworzyć globalną społeczność jej poświęconą. Oczywiście wszyscy wydawcy szukają swojego kawałka tortu, który mogliby zagospodarować i obok znanych tytułów jak League of Legends, Smite i Dota 2, wciąż pojawiają się kolejne, które próbują zaskoczyć graczy czymś nowym, wprowadzając jakieś innowacje do tego gatunku. Snail Games ze swoim King of Wushu postanowił także dołączyć do tego grona.

Podczas gdy zagorzałym fanom MOBA łatwiej będzie połapać się w podstawowych zasadach, to na początku i tak każdy w King of Wushu zaczyna z tego samego punktu. Twoim pierwszym krokiem po założeniu konta będzie wybranie jednego z bohaterów specjalizujących się w poszczególnych szkołach walki. Dzięki samouczkowi i wstępnym walkom uda ci się szybko zebrać doświadczenie niezbędne do prawdziwej walki o koronę. W King of Wushu dwie stojące naprzeciw siebie drużyny złożone z kilku graczy starają się zadać decydujący cios i zdobyć zwycięstwo nad przeciwnikiem. Wstępując do świata gier MOBA musisz wziąć pod uwagę, że tylko świetny refleks i odpowiednia komunikacja z innymi członkami drużyny może zapewnić wam wygraną. Każdy z bohaterów King of Wushu reprezentuje inny styl walki i pełni odmienną rolę w drużynie. Dzięki odpowiedniej taktyce i współpracy pomiędzy poszczególnymi członkami grupy wspólnie uda się wam pokonać nadciągających przeciwników i jednocześnie dotrzeć do ich bazy i zrównać ją z ziemią.

Umieszczony w tym samym świecie wschodnich sztuk walki co Age of Wushu, King of Wushu dostępny jest nie tylko na komputery PC, ale także na konsolę Xbox One. Oparta o silnik CryEngine 3 gra oferuje klimatyczną grafikę we w pełni trójwymiarowym otoczeniu. Widok w trzeciej osobie i szybka akcja gry pozwoli wam z przyjemnością zanurzyć się w tym fantastycznym świecie Wuxia.