Opis gry Black Crusade

0
227
Rate this post

Zanurz się w gąszczu interesujących przygód Black Crusade. Przeżyj niesamowite wydarzenia i stocz krwawe potyczki z napotkanymi potworami i innymi graczami online. Załóż gildię i zdobądź w posiadanie własny zamek.

 

Black Crusade to utrzymana w klimacie średniowiecza gra na przeglądarki, która oferuje wszystko to czego powinieneś się spodziewać po dobrej grze przygodowej. Na początku będziesz musiał stworzyć swoją postać, wybierając jej imię, płeć i wygląd. A po chwili z pomocą samouczka będziesz mógł rozpocząć swoje przygody. Poruszać się będziesz po podzielonej na pola mapie. Na każdym polu masz szansę na jakąś niespodziankę. Czasem będziesz musiał pokonać jakieś niebezpieczne zwierzę, innym razem natkniesz na chłopa, którego męczy grupa oprychów, a czasem dostaniesz zadanie wykonania. I nie będzie to tylko bicie kolejnych potworów. W tym klimatycznym RPG czasem będziesz musiał zakasać rękawy i pomóc chłopom we wiosce w żniwach, albo wykopać kanał doprowadzający wodę na pole.

Przeżywając kolejne przygody i wygrywając walki będziesz zdobywał doświadczenie i nowy ekwipunek, dzięki którym będziesz stawał się silniejszy. Z każdym kolejnym poziomem będziesz mógł podnieść swoje punkty statystyk takich jak: siła, atak, obrona, pancerz, szybkość czy punkty życia. Po osiągnięciu 3 poziomu będziesz mógł wybrać także swoją pierwszą profesję, która umożliwi ci poznanie trzech umiejętności. Z biegiem czasu dojdą kolejne profesje i nowe umiejętności rozwijające twoją postać. Możesz na przykład rozpocząć jako kmieć, następnie zostać łotrem, a skończyć jako herszt zbójców. Black Crusade daje ogromne możliwości rozwoju, przywodząc na myśl wciągające gry RPG papierowej ery, z tym że teraz wszystko rozgrywa się online. Podczas swoich podróży po świecie Black Crusade odwiedzisz różne, nieodzowne dla świata fantasy miejsca, w tym wsie, miast, zamki, karczmy i inne. W miejscach tych będziesz mógł rozpocząć nowe przygody, albo skorzystać z dostępnych tam możliwości. Na przykład w karczmie można zagrać w kości i pomnożyć swoje bogactwo, a zarobione złoto wydać u kowala na zakup nowego ekwipunku. W Black Crusade możesz grać za darmo na każdej przeglądarce internetowej. Spośród innych tytułów wyróżnia się bardzo bajkową grafiką inspirowaną średniowiecznymi ilustracjami.