Opis gry Heroes of Dragon Age

0
249
Rate this post

Przyjmij wyzwanie jakie rzucają ci najgroźniejsi przeciwnicy z uniwersum Dragon Age. Przeżywaj trzymające w napięciu pojedynki z bossami i zdominuj oponentów w trybie PvP. Mroczny świat fantasy od dawna czeka na takiego bohatera jak ty.

 

Heroes of Dragon Age to przeznaczona na urządzenia mobilne gra akcji osadzona w znanym już z innych tytułów franczyzy Dragon Age uniwersum. Wydaniem tej produkcji free-to-play zajął się zespół Electronic Arts. Odważni bohaterowie, niezwyciężone monstra, magia i nieustająca próba sił – to wszystko składa się na realia, z którymi już za chwilę może przyjść ci się zmierzyć. Żeby przetrwać w świecie Heroes of Dragon Age, będziesz potrzebował armii złożonej z niezwykłych bohaterów, wśród których nie zabraknie golemów, niezwykłe rzadkich smoków i innych obdarzonych unikalnymi właściwościami istot. Gromadzenie herosów może przywodzić na myśli gry z gatunku CCG (Collectible Card Game), ale potyczki w Heroes of Dragon Age przybierają inną formę. Bitwy 3D, zarówno te które stoczysz w trybie PvE, jak również te przeciwko innym graczami online wyglądają bardziej jak połączenie mrocznego RPG-a z dobrze zarysowaną strategią.

Questy, trudni do unicestwienia bossowie i nowe, angażujące wyzwania czają się na każdym kawałku wykreowanej przez twórców Heroes of Dragon Age mapy. Jeżeli nabierzesz już pewności w poruszaniu się po niebezpiecznym uniwersum, być może będziesz chciał spróbować zawalczyć o wysokie pozycje w rankingach PvP. Żeby mieć szanse na triumf w epickich, masywnych starciach z innymi śmiałkami, będziesz musiał do perfekcji opanować sztukę skutecznego wykorzystywania największych zalet swoich bohaterów. W Heroes of Dragon Age droga do sukcesu prowadzi przez konsekwentne zdobywanie wprawy i starannie opracowaną strategię.

Za zostanie dowódcą swojej własnej drużyny herosów nie przyjdzie ci zapłacić wysokiej ceny. Heroes of Dragon Age dostępna jest do pobrania za darmo na smartfony i tablety z systemem Android oraz iOS. Wystarczy, że odwiedzisz sklep Google Play lub iTunes, a monstra, magiczne istoty i cały kalejdoskop nietuzinkowych postaci z uniwersum Dragon Age może stanąć po twojej stronie w pojedynku o chwałę.