Opis gry Heroes and Generals

0
172
Rate this post

Druga Wojna Światowa wciąż trwa. Po stronie Niemiec lub USA toczysz trzymające w napięciu walki na polach bitew w Europie…

 

Heroes and Generals to pełna akcji gra free-to-play. Zanim wyruszysz na pola bitew, wybierasz jedną z dwóch frakcji. Do twojego wyboru stoją Niemcy i USA – wybór jest trudny. Po wpisaniu imienia twojego żołnierza wkraczasz na pole bitwy. Ten darmowy tytuł należy do grona gier First-Person-Shooter, jednak gra zawiera poza tym strategiczne elementy. Dzięki Retox Engine będziesz mógł pograć w Heroes and Generals bezpośrednio w twojej przeglądarce internetowej.

W grze nie znajdziesz różnych klas, w zamian decydujesz jedynie ty, w jaki sposób wykształcisz własnego śmiałka. W trakcie gry odblokujesz coraz więcej itemów, dzięki którym indywidualizujesz twojego bohatera. Grę Heroes and Generals ogólnie można podzielić na dwa obszary. Najważniejszym elementem są strzelaniny z perspektywy pierwszej osoby – czekają ciebie nie tylko różne misje ale i też urozmaicone tryby gry. Po Europie podróżujesz pieszo, jakimś pojazdem wojennym lub rowerem. Obok łatwym bitwom stawiasz czoła też misjom bojowym.

Wszystkie twoje umiejętności udowodnisz podczas kampanii, która jest bardziej strategicznym elementem. Do twoich zadań liczą się między innymi transporty towarów i posuwanie jednostek po europejskiej mapie. Pokaż więc, na co cię stać i wygraj za pomocą zmyślnej strategii. Kiedy twoje jednostki spotkają armię wrogich graczy, możesz zmienić tryb gry, aby toczyć walkę w strzelankowej wersji Heroes and Generals. Kiedy nie siedzisz przed monitorem twojego komputera możesz również zerknąć na twoje jednostki. Wystarczy wziąć smartphona do ręki, aby pomóc twojej armii.