Opis gry Dirty Bomb

0
173
Rate this post

Cywilizacja po raz kolejny stoi nad przepaścią. Pozbawiony jakichkolwiek skrupułów atak zniszczył całą stolicę Anglii. Wybuchł chaos i anarchia, a ulice są rządzone wyłącznie prawem silniejszego.

 

Terroryzm jest realnym zagrożeniem i dotarł do samego centrum Europy śmiertelną skutecznością. Za pomocą bomby, nie skromnych rozmiarów, tętniący życiem Londyn został za jednym razem przemieniony w apokaliptyczną scenerię. Darmowa first-person-strzelanka Dirty Bomb pozwoli tobie, nie tylko zaświadczyć upadek cywilizacji lecz również uczestniczyć w walce przeciwko terroryzmowi i anarchii.

Klasycznie, jak to już uczyły klasyki ego-shooterskie, walczysz o przeżycie na ulicach opustoszałego miasta, strzelając do potencjalnych kontrahentów. Fanów Londynu zadowoli fakt, że deweloperzy nie żałowali czasu i stworzyli w wysokiej mierze wierne odzwierciedlenie brytyjskiej metropolii. Będziecie mogli zwiedzić zniszczoną Tooley Street, gdzie znajduje się najstarsza stacja londyńskiego metra. Nawet drapacz chmur The Shard jest częścią ruin, świadczącą o dawnym wyglądzie upadłego miasta. Ta darmowa gra, zaoferuje każdemu, kto już raz odwiedził Londyn, jakieś znajome elementy, pozwalające wczuć się w rozmiar tej wirtualnej katastrofy. Gra oferuje różne tryby rozgrywki. Wyłącznie od ciebie będzie zależeć, czy będziesz przemierzał ruiny miasta sam lub w drużynie,  stawiając czoła wszystkim wyzwaniom wojny domowej. Będziesz korzystał z ogromnego arsenału broni. Nie zapomnij jednak, że nie jesteś jedynym, który będzie miał dostęp do tego arsenału. Również wielu z twoich kontrahentów będzie obsługiwać się nowoczesną bronią.

O grafikę Dirty Bomb dba na tle Unreal Engine 3. To właśnie za pomocą tego silnika gier udało się deweloperom, stworzyć realistyczne odzwierciedlenie Londynu. Przygotuj się, aby pomóc tym, którzy przeżyli katastrofę lub zdemolować całe miasto jeszcze bardziej.