Opis gry Swordsman

0
266
Rate this post

W Chinach zanosi się na wielki konflikt. Wskocz we swoją zbroję, naostrz miecz i wybierz się na wymagającą podróż przez mistyczny świat chińskiego cesarstwa.

 

Twoją przygodę rozpoczynasz podczas panowania Dynastii Ming. Miejscem akcji gry Swordsman jest obszerny świat stworzony przez autora Jin Yong. Czeka na ciebie nadzwyczajna podróż w czasie, podczas której piszesz własną historię.

Do twojej dyspozycji stoi 10 klas – każda z zaletami i wadami. Każda klasa łączy przedstawicieli jednej szkoły walk. Decydując się na jedną szkołę, bierzesz wpływ na dalszy trakt gry. Prędzej czy później walczysz na przykład u boku przedstawicieli Shaolin. Wszystkie klasy gry Swordsman dysponują trzema stylami walk, które wymagają jeszcze doszlifowania. W centrum zainteresowania tytułu free-to-play stoją potyczki z innymi śmiałkami. Podczas dynamicznych bijatyk liczą się umiejętności twojego bohatera. Dzięki szybkim reakcjom i sprytnemu stylowi walki masz nawet dobre szansy na wygraną. Z czasem ulepszasz najważniejsze skille bitewne i wygrywasz jedną walkę po drugiej.  W grze free-to-play Swordsman wspinasz się ponadto po dachach domków i chodzisz po wodzie. Poza tym kujesz bronie, ulepszasz zbroje i dostosowujesz wszystkie itemy do twoich potrzeb.

Akcja nie rozgrywa się tylko dniem, ale i też nocą. Powinieneś nastawić się na zmieniającą się pogodę. Nocne bijatyki, walki w świetle księżyca lub bitwy w deszczu sprawiają nie tylko miłą odmianę dla oczu, ale i też urozmaicone wyzwania dotyczące gameplayu.

Naturalnie znajdziesz mnóstwo innych funkcji znanych z gier MMO. Wraz z przyjaciółmi i innymi graczami spędzisz mnóstwo czasu i przeżyjesz trzymające w napięciu przygody. W Swordsman czeka ciebie masa wymagających zadań – nie tylko dla graczy solo, ale i też dla grup odważnych bohaterów i twojej gildii. Na arenie pokazujesz w walkach PvP, czego się nauczyłeś w darmowym tytule Swordsman.