Opis gry War Thunder

0
201
Rate this post

W tej grze do pobrania masz do twojej dyspozycji liczne gatunki samolotów. Podczas Drugiej Wojny Światowej znajdziesz się tutaj za sterami potężnej maszyny.

 

War Thunder jest pełną akcji grą do pobrania. Miejsce akcji w tym symulatorze lotu jest Druga Wojna Światowa, nastaw się więc na zajmujące walki w powietrzu. W wirtualnym świecie gry free-to-play przeżyjesz historyczną epokę.

Większość swojego czasu spędzisz w ciasnym kokpicie swojej maszyny. Na zawrotnej wysokości udowadniasz wszystkie umiejętności, a równocześnie cieszysz się absolutnym zaufaniem innych graczy, ponieważ tylko we współpracy z innymi graczami odniesiesz sukces w darmowej grze do pobrania War Thunder. Akcja gry nie odgrywa się jedynie w powietrzu, aczkolwiek na ziemi i na morzu.

Wybór jest trudny, ponieważ do ciebie należy decyzja, kogo wspomagasz. Masz do dyspozycji między innymi Niemcy, Japonię lub Rosję. Niezależnie, po której stronie walczysz, w grze War Thunder otrzymujesz dostęp do autentycznych jednostek wojskowych. Głównym twoim zainteresowaniem są szczególnie potężne maszyny, ponieważ za każdą chmurą kryją się wrogie gracze, którzy upatrzyli sobie właśnie ciebie. W darmowej grze do pobrania War Thunder spotkasz graczy z całego świata. Jedynie ty decydujesz, czy stawiasz czoła wymagającym wyzwaniom wraz z innymi graczami, lub bez niczyjej pomocy. Szczególnie podczas bitew powietrznych przydaje się pomoc innych odważnych graczy.