Opis gry Iron Force

0
190
Rate this post

Przygotuj się na grę wojenną z tankami, w której słowo litość nie ma racji bytu. Masywne batalie drużynowe już czekają.

 

Dzieki grom takim jak Iron Force, żeby zasiąść za sterami czołgu potrzebujesz tylko naładowanej baterii w telefonie lub tablecie i stabilnego dostępu do internetu. W wydanym przez Electronic Arts wojennym  free-to-play MMO, podobnie jak w World of Tanks dołączysz do społeczności graczy, którzy ścierają się w bezlitosnych pojedynkach czołgów. Rywalizacja online ze znajomymi czy epickie batalie na linii frontu z nieznajomymi – tylko od ciebie zależy z kim spotkasz się na polu bitwy jako kierujący tankiem dowódca.

Areny, bitwy MMO i cała flota czołgów

Pojedynki w Iron Force przybierają zasadniczo formę konfrontacji drużynowej 4 vs. 4, chociaż możesz też spróbować swoich sił w angażujących trybach: Free-For-All i Finders Keepers. Łącznie możesz przejąć kontrolę nad 15 różnymi rodzajami czołgów, które stworzono specjalnie po to, żeby zmiatać wrogie pojazdy z powierzchni ziemi. Świadkiem scen, które już wkrótce mogą rozegrać się na ekranie twojego urządzenia mobilnego, będzie jedna z 5 aren. Jeżeli lubisz wyzwania i konkurowanie z innymi graczami bardziej niż cokolwiek innego, możesz zdecydować się na dołączenie do jednego z potężnych Legionów. Ta przynależność pozwoli ci na uczestniczenie w tygodniowych turniejach, których finał oznacza cenne nagrody dla najbardziej zuchwałych i wprawionych w boju zawodników. Możesz stworzyć również swój własny Legion. Żeby podkręcić jeszcze bardziej atmosferę towarzyszącą walkom, twórcy postanowili dać ci możliwość spersonalizowanego boostowania czołgów. Wzmacniające sprawność, siłę rażenia i skuteczność tanków upgrade’y mogą znaleźć się w zasięgu twojej ręki – sam zdecydujesz co z tym dalej zrobić i jak prezentuje się twoje idealne narzędzie zniszczenia.

Żeby stać się jednym z walczących w Iron Force dowódców, musisz tylko pobrać wojenną grę za darmo na swoje urządzenie mobilne z systemem iOS lub Android.