Opis gry Rusty Hearts

0
244
Rate this post

Władca wampirów czeka w mrocznym świecie fantasy, byś stawił mu czoła. Niezwykle dynamiczna przygoda czeka cię w świecie gry, w której musisz zgładzić sługusów władcy wampirów.

 

Utrzymana graficznie w stylu anime gra client Rusty Hearts nastawiona jest na dynamiczne rozgrywki między graczami, a gwarantuje to rozbudowany system PvP. Nie zabraknie ci również okazji do starcia się z niejedną postacią NPC, bowiem również pojedynki PvE są tutaj na porządku dziennym. Musisz pokonać niejendego przeciwnika, zanim zmierzysz się z władcą wampirów.

Gra Free-2-Play z gatunku MMORPG Rusty Hearts umożliwi ci stworzenie unikalnego bohatera, z którym będziesz przemierzał mroczny świat gry. Pełne niebezpieczeństw lochy i mroczne lokacje w grze pełne są niebezpieczeństw. Nie ma tutaj wyboru klas, do twojej dyspozycji są trzy postaci, a każda z nich posiada swoistą mieszankę typowych cech wojowników. Skille twojego bohatera możesz ciągle rozwijać, zdobywając kolejne poziomy doświadczenia i pokonując kolejnych przeciwników.

Wirtualny świat gry client pełen jest możliwości zebrania cennego ekwipunku oraz ulepszania posiadanego już wyposażenia i broni. W modusie PvP będziesz mógł wkraczać na areny i wyzywać na pojedynek innych graczy, bądź też brać udział w organizowanych turniejach i bitwach gildii. Ponury świat gry client Rusty Hearts możesz bowiem przemierzać samodzielnie, lub też przyłączając się do innych graczy, by wspólnie osiągać zamierzone cele.

Twoim celem w grze jest zgładzenie każdego przeciwnika, który jest na usługach mrocznego władcy wampirów. Nie przebieraj w środkach, tutaj nie ma miejsca na litość. Dynamiczna rozgrywka i pełne niebezpieczeństw zakątki fantastycznego świata gry client Rusty Hearts zagwarantują ci wrażenia i wartką akcję na długie godziny.