Opis gry Steel Legions

0
221
Rate this post

Podejmij urozmaicone misje w tej grze przeglądarkowej 3D. Wraz z innymi graczami odkrywasz mroczny świat. Trzymające w napięciu bitwy należą do twojego wirtualnego życia…

 

Stal, para i olej – to są najważniejsze surowce w grze 3D Steel Legions. W wirtualnym świecie tej gry walczą ze sobą potężne stalowe kolosy. Natomiast rezerwy benzyny powoli się kończą i cztery imperia walczą bezlitośnie o cenne paliwo. Każde z nich potrzebuje koniecznie paliwa dla swoich maszyn, inaczej nie ma szansy na wygraną.

Na nowo odkrytej ziemi jest mnóstwo surowców, dlatego ten nowy teren od razu został zaludniony. Wielu łupieżców rozgląda się po nowej krainie, ponieważ każdy potrzebuje cennych surowców. W tej grze na pewno nikt nie myśli o życiu w zgodzie i harmonii.

W grze Steel Legions wybierasz jedną ze stron i wyruszasz w ten mroczny i zarazem niebezpieczny świat. Walczysz dla 'Phoenix Empire’, 'Tundran Warriors’, 'Pandora Rebels’ lub 'Golden Territories’ i próbujesz twojego szczęścia w licznych misjach.

Szukając cennych surowców we wszystkich zakątkach tego świata, walczysz z innymi graczami, ponieważ każdy z was dąży do tego samego celu. Cenne surowce są ci potrzebne do budowania i naprawy twoich maszyn.

Teren frakcji 'Phoenix Empires’ znajduje się przy łańcuchu górskim. Ten naród chciwie pożąda surowców. 'Tundran Warriors’ są znani jako naród związany z naturą. Natomiast 'Pandora Rebels’ żyją na ugorze, gdzie prawie w ogóle nie ma potrzebnych surowców. 'Pandora Rebels’ posiadają potężną siłę wojskową. W strefie 'Golden Territories’ znajduje się mnóstwo cennych surowców, które są pilnie strzeżone. Podejmij w grze 3D Steel Legions ciekawe wyzwania i zbrój się na trzymające w napięciu bitwy. Wybierz odpowiednie typy broni i uzbrojenie.