Opis gry Echo of Soul

0
276
Rate this post

Nękany przez demony świat chyli się ku upadkowi… Czy odważysz się sięgnąć po miecz i dołączyć do grupy wybrańców, którzy mogą sprzeciwić się mocom zła zanim kraina, którą dobrze znają już na zawsze pogrąży się w ciemności i chaosie?

 

Echo of Soul to darmowe, przeznaczone na PC MMORPG, którego realia osadzone są w fantastycznym, przywodzącym na myśl estetykę mangową świecie. Twoim główym zadaniem w tej grze będzie rozprawianie się z wrogami w dynamicznych, bezpośrednich starciach i nieustraszone zmierzanie przed siebie w poszukiwaniu nowych przygód, questów i wyzwań. W zależności od tego, czy wolisz poruszać się w pojedynkę, czy zadania rozwiązywać drużynowo, możesz wybierać pomiędzy trybem gry samodzielnej lub multiplayer.

Od czego zaczniesz? Oczywiście od stworzenia postaci. Na samym początku czeka cię wybór klasy. Do dyspozycji masz 5 wariantów, które oferują zróżnicowane predyspozycje do walki. Trzeba przy tym przyznać, że system projektowania własnego avatara daje tu całkiem duże możliwości – możesz więc ze sporą dowolnością zmieniać cechy jego wyglądu do momentu aż uznasz, że będzie dobrze reprezentować cię w realiach Echo of Soul. Charakterystyczny dla RPG, rozbudowany model rozwoju umiejętności przybiera w EOS unikalną formę. Skille twojego bohatera będą ewoluować dzięki Soul System, czyli tzw. „systemowi dusz”. W praktyce wygląda to tak, że odebrane poległym przeciwnikom dusze będą zasilały twój potencjał, który możesz inwestować w rozwijanie wybranych cech.

Aeria Games wraz z zespołem, który powołał do życia inne, znane już graczom MMO Lineage II, odsłaniają przed tobą karty epickiej opowieści o krytycznym momencie walki między jasnością i mrokiem. Nie musisz biernie przyglądać się biegowi wydarzeń. Jeśli się nie boisz, wejdź w sam środek konfliktu i otwórz bramy do świata EOS!