Opis gry 3D Gra Ubieranki i Makijaż

0
170
Rate this post

Lubisz gry ubieranki? Wymyślanie nowych kreacji, zabawy fryzjerskie? Najciekawiej jest właśnie wtedy, kiedy wszystkie ulubione elementy gier o modzie można znaleźć w jednym miejscu. Czas otworzyć wirtualną szafę, przygotować kosmetyki i trochę zaszaleć!

 

3D Gra Ubieranki i Makijaż – gdyby tylko wszystkie gry miały tytuły tak dobrze informujące o znajdujących się w nich treściach, życie gracza byłoby takie proste! Masz ochotę na wirtualną przygodę związaną z modą i urodą? Dzięki kolorowej, skierowanej głównie do nastoletnich dziewczyn ubierance free-to-play możesz mieć ją za darmo. Przeznaczona na smartfony i tablety z systemem Android produkcja 3D Gra Ubieranki i Makijaż (Dress Up Game For Teen Girls) pozwoli ci wcielić się w rolę osobistej stylistki i na animowanych modelkach wypróbować wszystkie, nawet najbardziej zwariowane modowe pomysły, jakie tylko przyjdą ci do głowy. Dziesiątki par spodni, bluzek, sukienek i butów czeka tylko, żeby połączyć je w fantazyjny sposób. Efekt musi być piorunujący – nieważne w jaki sposób to osiągniesz! Najlepsze jest jednak to, że w przeciwieństwie do rzeczywistego świata, w tej gierce 3D nikt nie będzie cię poganiał i mówił, że za długo coś przymierzasz. W 3D Gra Ubieranki i Makijaż to ty i tylko ty jesteś królem i władcą swojej szafy!

Kiedy uznasz, że strój jest już kompletny, warto zadbać o fryzurę i makijaż. Możliwych wariantów uczesania jest sporo, ale dobrze jest zastanowić się co będzie najlepiej pasowało do ubrania i przede wszystkim – typu urody twojej modelki. Wspomnijmy przy tym, że możesz według własnego uznania dobierać odcień karnacji postaci. To też dodatkowe wyzwanie, bo przecież strój musi zgrywać się kolorystycznie z barwą włosów i tonem skóry. Podobnie z makijażem. Postawisz na naturalny wygląd czy bardziej mocny sposób podkreślenia wizerunku? Zwieńczeniem każdej przygody z pędzelkiem, grzebieniem, kosmetykami i całym wieszakiem ubrań w tle jest sesja zdjęciowa! Jeżeli uznasz, że fotki wyszły wyjątkowo korzystnie, możesz podzielić się screenami ze swoimi przyjaciółmi na takich portalach społecznościowych jak Facebook czy Twitter.