Opis gry Need for Speed No Limits

0
171
Rate this post

Lubisz wyścigi, spektakularne drifty i szybką jazdę bez trzymanki? Wskocz za kierownicę jednego z najbardziej odpicowanych sportowych aut ze stajni Electronic Arts i po prostu wejdź do gry!

 

Need for Speed No Limits to darmowa, zaprojektowana specjalnie na smartfony i tablety gra wyścigowa. Podobnie jak w poprzednich grach z uniwersum Need for Speed, tym razem również do dyspozycji dostaniesz flotę najlepszych sportowych aut sprowadzonych z całego świata, żeby w ulicznym wyścigu stanąć do walki o wysoką stawkę. Nadal zbyt wolno? To się postaraj! Tryb turbo to jak zastrzyk adrenaliny w samo serce twojego samochodu. Jeżeli tylko się skoncentrujesz i będziesz bardzo uważać podczas wchodzenia w zakręty z prędkością, z którą w realu nie powinno się jeździć nawet po autostradzie – masz niezłe szanse na zostawienie rywali daleko za sobą. Gwarancji jednak nie ma, bo w szranki z tobą staną osobowości niemniej zdeterminowane do rozkoszowania się smakiem wygranej.

O jednym na pewno warto pamiętać: Need for Speed No Limits zapewnia graczowi wszystko, co jest potrzebne do poczucia silnego przypływu emocji po odpaleniu silnika, ale na pewno nie jest to symulacja wyścigów torowych. Żadne wydarzenie sportowe z sędziami i trybunami kibiców. Tutaj każdy przejechany przez ciebie z prędkością wciskającą w fotel (kubełkowy?) odcinek trasy jest nielegalny, a stopień niebezpieczeństwa takiej zabawy graniczy z szaleństwem. Jako, że wszystko dzieje się jednak tylko na niewielkim, elektronicznym ekranie twojego telefonu bądź tabletu – możesz pozwolić sobie na pójście na całość!

Swój patronat nad grą NFS No Limits objął nie kto inny, jak zaproszony przez Electronic Arts do współpracy przy produkcji materiałów promocyjnych Ken Block. Postać, której fanom wyścigów nie trzeba przedstawiać – można co najwyżej przypomnieć: profesjonalny kierowca rajdowy, który należy do zespołu dawniej zwanego Monster World Rally Team.

Przed tobą gra wyścigowa, w którą będziesz mógł grać tak długo jak ci się podoba i wszędzie gdzie się znajdziesz. Mobilna w końcu!