Opis gry Empire Rising

0
161
Rate this post

Mamy rok 1435, a napięcia na tle religijnym doprowadziły do krwawych wojen dziesiątkujących Europę. Twoim zadaniem jest zbudowanie potężnego imperium i poprowadzenie upadającego świata w nową erę.

 

U schyłku średniowiecza kontynent europejski potrzebuje twardej ręki i zdecydowanego przywódcy, który przywróci pokój na starym kontynecie. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, bowiem Europa trawiona jest wojnami religijnymi, a twoje rządy przypadają na niezwykle ciężkie czasy przełomu epok.

W grze browserowej Empire Rising będziesz musiał podjąć wyzwanie i zbudować potężne imperium, nie tylko pod względem gospodarczym, ale także militarnym. Twoim głównym celem będzie przywrócenie pokoju i poprowadzenie poddanych w czasy nowej epoki. W grze wybierasz jedną z czterech dostępnych klas bohaterów. Możesz więc wcielić się w Anglika dążącego do objęcia całkowitego panowania w Europie, Francuza muszkietera, husarskiego Prusa lub Ottomana, który swe boje prowadzi z użyciem bojowych słoni.

Strategiczna gra przeglądarkowa Empire Rising daje do twej dyspozycji kompletną mapę średniowiecznej Europy, którą możesz dowolnie eksplorować. Im silniejsze zbudujesz mocarstwo, oraz im silniejsza będzie twoja armia, tym łatwiej pokonasz i skolonizujesz sąsiadów. Będą oni zmuszeni płacić ci daniny, szybciej więc zbudujesz swoje niepokonane imperium.

Zapewnij sobie więc miejsce w historii europejskiego kontynentu w grze browserowej Empire Rising. Wykorzystaj sprawnie powierzone ci lub podbite zasoby, aby zbudować niepokonane mocarstwo i potężną armię. W grze podróżujesz w czasie poprzez stulecia, poczynając od mrocznych czasów Średniowiecza aż po epokę Renesansu. Nie tylko wrogów spotkasz na swej drodze, również liczni doświadczeni generałowie będą zabiegali o możliwość walki u twego boku. Dobrze przemyśl więc swą taktykę w strategii na przegladarkę Empire Rising, by odcisnąć znaczące piętno na karcie historii Europy.