Opis gry Navy Field

0
243
Rate this post

Trzymająca w napięciu symulacja taktyczna przeniesie cię na bezkresne morskie wwody, gdzie nie tylko stworzysz własne wojenne okręty, ale także poprowadzisz je do zwycięstwa.

 

Symulacyjna gra client Navy Field przeniesie cię do czasów Drugiej Wojny Światowej, gdzie do twej dyspozycji będą morskie okręty bojowe, które wyślesz na kolejne batalie. W grze oczekują cię gracze z całego swiata, z którymi będziesz prowadził epickie bataie morskie. Stań się niepokonanym dowódcą floty morskiej. Do dyspozycji masz ponad 100 różnorodnych okrętów wojennych stworzonych na bazie historycznych statków z okresu Drugiej Wojny Światowej.

Grę client Navy Field rozpoczynasz od podstaw, lecz w upływu czasu w grze oraz zdobytych punktów i doświadczena, tym więcej wysokopoziomowych modeli statków zostanie oddane w twoje ręce. Od lekkich fregat aż po potężne cieżkie niszczyciele morskie, szeroka paleta statków stnowi bazę wyjściową i podstawę twojego sukcesu w grze. Zmierz się z pozostałymi użytkownikami gry i pokaż co potrafisz na morzu.

Taktyczne umiejętności są w grze Navy Field gwarantem sukcesu. Dodatkowo twoje statki bedą wyposażone w historyczne rodzaje broni. Będziesz więc mógł miotać torpedami i rakietami, aby zmieść przeciwników z powierzchni morza. W grze Navy Field decydujesz się na jedną z czterech nacji: Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Japonii lub Niemiec i poddajesz próbie swe strategiczne umiejętności, aby zdobyć ostateczne zwycięstwo w grze.

Obok klasycznych starć morskich z graczami z całego świata o codzienną dawkę adrenaliny zatroszczą się również liczne questy i misje specjalne, dzięki którym podniesiesz swój poziom doświadczenia i rozwiniesz nie tylko taktyczne umiejętności i skille. Będziesz mógł również zakładać własne klany i floty. W grze Navy Field rozwniesz morskie skrzydła i ponownie rozegrasz historyczne bitwy na morzu z okresu Drugiej Wojny Światowej.