Opis gry Hero Smash

0
232
Rate this post

Preferujesz wcielenie zła czy uosobienie miłosierdzia? Nie ma to znaczenia. Tutaj spełnisz się w każdej roli. Aby stać się legendarnym obrońcą miasta wystarczy wejść do gry i rozpocząć zabawę.

 

Spójrz! To ptak! Nie, to samolot! Nie, czekaj, to Hero Smash! Na horyzoncie pojawiła się MMOG Hero Smash, która daje ci możliwość wcielenia się w rolę Superbohatera lub Superłajdaka w batalii o Super Miasto.

Hero Smash rozpoczynasz od wybrania swego bohatera oraz stworzenia jego indywidualnego wyglądu. Panuje tu wolna amerykanka: możesz dowolnie decydować o jego właściwościach i wyglądzie. Możesz przebierać w supersiłach, którymi wyposażysz swój charakter, a także dowolnie je ze sobą kombinować i ulepszać na bieżąco.

W tej grze browserowej akcja rozwija się dosłownie na twoich oczach. Tak jak każdy pozostały jej gracz masz możliwość sugerowania zmian i udoskonaleń do gry, przy czym możesz mieć pewność, że zostaną one uwzględnione. Jeśli wykażesz się niebywałą kreatywnością, sam możesz stać się jednym z oficjalnych bohaterów gry!

Gra na przeglądarkę Hero Smash jest przeznaczona dla wszystkich użytkowników, nie ma tu ociekających krwią potworów, przemoc jest umiarkowana ani nie padają słowa oficjalnie uznane za obelżywe. Nie zmienia to jednak faktu, że w grze czeka na ciebie mnóstwo naprawdę mocnych sytuacji. Gra naszpikowana jest pasjonującymi zagadkami i questami, oraz czającymi się za każdym rogiem wrogami.