Opis gry Renations

0
167
Rate this post

Ludzkość wynalazła technologię umożliwiającą podróż w czasie, lecz miało to zgubne skutki dla rodzaju ludzkiego. Tysiąc lat później w postapokaliptycznym świecie pozostały już tylko cztery frakcje.

 

W roku 2012 w szwajcarskim centrum naukowym CERN nastąpił przełom i ludzkość wynalazła technologię podróży w czasie. Jednak coś poszło źle i ziemia zatrzęsła się w posadach od ogromnego wybuchu. Tysiąc lat później po długiej zimie na ziemi pozostały już tylko cztery frakcje walczące o dominację. Do której należysz?

Jedną z dostępnych frakcji w strategicznej grze przeglądarkowej Renations jest The Order, odpowiedzialni na ziemską katastrofę oraz dążący do całkowitej dominacji na planecie. Time Travelers są pionierami czasu i przestrzeni, Children of the Prophecy wierzą, że są wybrańcami, których misją jest obrona ziemi, natomiast Myrmidons wyłonili się z wód oceanów, a ich historia pełna jest wojen i konfliktów.

W browserowej grze strategicznej Renations znajdujesz się na rodzimej planecie Ziemia, jednak w wyjątkowo nieprzyjaznych postapokaliptycznych krajobrazach. Twoim zadaniem będzie rozbudowywanie twojej niewielkiej z początku bazy wypadowej tak, aby nie ulec w starciu z żadnych przeciwnikiem wrogiej frakcji.

W grze na przeglądarkę Renations będziesz musiał zmierzyć się niejednokrotnie z przeciwnikiem, wszakże wszystkie trzy zwaśnione frakcje walczą o przeforsowanie swojej wizji odbudowy planety Ziemia. Krwawe potyczki przy użyciu zaawansowanej technologicznie broni przyszłości będą więc w grze na porządku dziennym. Również gospodarcza współpraca z innymi graczami będzie nieodzownym elementem twojego rozwoju w grze, ponieważ tylko dzięki dobrze obranej strategii będziesz mógł przeżyć w postapokaliptycznym świecie gry przeglądarkowej Renations.