Opis gry Magicka Wizard Wars

0
226
Rate this post

Magicka Wizard Wars pełna zabawnych i nieprzewidywalnych momentów darmowa gra, w której naprzeciw siebie do śmiertelnego pojedynku staną drużyny adeptów sztuk magicznych.

 

Jak sam tytuł wskazuje, Magicka Wizard Wars skupiona jest na pojedynkach zakapturzonych przedstawicieli magicznych profesji. Oprócz zaciętych arenowych walk PvP pomiędzy graczami, będziesz także rozwijał swojego maga, zdobywając nowe bronie i szaty magiczne, a także wiedzę o coraz bardziej skomplikowanych mocach.

Dynamiczny system rzucania czarów składanych 8 elementów pozwala tworzyć i odpierać w czasie rzeczywistym zaklęcia rzucane przez stojących po drugiej stronie magów. Czary możesz rzucać samodzielnie lub z pomocą innych magów, dając im wtedy większą moc. Niestety igranie z żywiołami wcale nie jest takie łatwe, jak mogłoby się z początku wydawać. Ciężko bowiem przewidzieć jak potężne magiczne siły wyzwolisz swoimi czarodziejskimi sztuczkami. Zwykła lodowa strzała, może zamienić się w prawdziwy deszcz meteorytów, siejąc wokół totalne zniszczenie.

I tu pojawia się kolejny aspekt gry, a mianowicie friendly fire czyli niebezpieczeństwo rażenia czarami swoich przyjaciół, a nawet samego siebie. Dlatego tak ważna jest współpraca między tobą, a twoją drużyną, tak żebyście mogli spokojnie razić swoich przeciwników śmiercionośnymi zaklęciami, jednocześnie nie robiąc sobie samym krzywdy. Pamiętaj, że nie jesteście ubrani w jakieś ochronne zbroje, a tylko w lekkie magiczne szaty i każdy taki niecelny czar może łatwo zakończyć twoje życie. Pokaż jak wielkim magiem jesteś zdobywając niepowtarzalne magiczne szaty, różdżki i kostury. Dzięki nim będziesz mógł na tym fantastycznym polu walki pokazać swoją potęgę. Także wygląd swojego bohatera będziesz mógł wykreować według własnego widzimisię, tworząc z niego niepowtarzalną postać, którą zapamięta każdy oponent stający ci naprzeciw.

Paradox Interactive udało się stworzyć grę z gatunku MOBA, gdzie szybkie pojedynki oraz pełne nieprzewidywalnych czarów i strategii walki, powinny dać nowym jak i starym wyjadaczom wiele ciekawych doświadczeń.