Opis gry Lula Online

0
185
Rate this post

Zostań szefem tętniącego życiem imperium gospodarczego, którego głównym celem jest dosłowne zaspokojenie potrzeb klientów.

 

Lula Online jest darmową grą przeglądarkową – aczkolwiek również powrotem niemieckiej gwiazdki filmów erotycznych lat 90tych. Czy powrót będzie udany zależy wyłącznie od ciebie. Początek zawsze bywa trudny, a w biznesie erotycznym ponadto ostro zlany potem.
Pierwszą kasę będziesz zarabiał krótkimi filmikami oraz śmiałymi zdjęciami do jednoznacznych magazynów. Praca zaczyna się od podstaw, gdzie liczy się każdy grosik. Pierwszymi zatrudnionymi aktorkami będą panie, które nie mają ani wielkich ambicji aktorskich, ani wielkich oczekiwań co do opłaty usług. Daj im odpowiednią zabawkę w rękę i zadbaj o to, aby kamera nagrywała wszystko co się przed nią dzieje.Stopniowo, krok po kroku uda się tobie zebrać kasę aby na dobre opuścić peryferie filmów amatorskich i urządzić profesjonalne studio filmowe, w którym czas poświęcisz produkcji filmów wysokiego połysku. Wraz z nowym studiem i sukcesem pojawi się jednak kilka nowych obowiązków. Być może w latach 90tych wystarczył Luli stos kaset VHS aby osiągnąć wątpliwą sławę, czasy te jednak minęły już dawno temu. Bez odpowiedniego portalu internetowego biznes w czasach dzisiejszych nie ruszy. Będziesz musiał więc zatrudnić technika oraz administratora, którzy zajmą się technicznymi aspektami twojego rosnącego imperium.

Wraz ze sławą będą rosnąć również wydatki. Będą potrzebne większa biura, większe studio oraz nowy sprzęt dla twoich aktorek. Może nawet starczy kasy aby zatrudnić kilku męskich aktorów, którzy odpowiednio zajmą się twoimi aktorkami. Od tych ciężko pracujących kobiet zależy wszystko, wraz z nimi stoi i pada całe twoje imperium. Zadbaj z większym dochodem o lepszą opłatę aktorek oraz o dobre samopoczucie na planie filmowym. Zadowolone aktorki sprawiają się lepiej w kosztownych filmach i zadbają o lepsze sprzedaże. A tym najbardziej udanym filmom zostaną nawet przyznane prestiżowe nagrody. Tak funkcjonuje cały biznes.

Lula Online jest grą symulacyjną, aczkolwiek może nie o typowej tematyce…