Opis gry SoulMaster

0
212
Rate this post

W fantastycznym świecie Elamont aż trzy frakcje zabiegają o twoją pomoc. Stań po stronie jednej z nich i wejdź do gry pełnej niebezpieczeństw, gdzie przygoda czeka na każdym kroku.

 

Trzy wrogie sobie frakcje The Holy Empire, The Harmony Tribe oraz The Vaillant Empire toczą ze sobą krawe walki w świecie gry SoulMaster. W tej grze client pełnej ekscytujących misji i questów z pewnością znajdziesz coś dla siebie. O ile starczy ci odwagi.

W grze MMORTS osadzonej w czasach wojny pomiędzy trzema zwaśnionymi frakcjami świata Elamont wybierasz swoją postać spośród aż sześciu klas bohaterów. Możesz więc stać się ofensywnym i niezykle szybkim Rycerzem, lojalnym Duchownym, który potrafi skutecznie leczyć swoje rany lub niezwykle silnym Pogromcą władającym biegle mieczem. Niezależnie od frakcji, po stronie której się opowiesz w grze client SoulMaster czekają na ciebie urozmaicone pojedynki PvP oraz PvE. Każda misja niesie ze sobą możliwość dalszego rozwijania umiejętności twojej postaci oraz jej treningu. Będziesz miał też okazję zmierzyć się z NPC w tej grze client.

W grze SoulMaster możesz ścierać się na placu boju łącząc się z innymi graczami w drużyny, możesz równie dobrze walczyć samodzielnie. Zapierająca dech grafika 3D z pewnością nie pozostawia miejsca na niedosyt. W kolejnych misjach twoim celem jest pokonanie innych graczy oraz licznych potworów czających się w ukryciu. Zbieraj punkty doświadczenia, a wówczas nikt nie odważy się stanąć na twej drodze. W SoulMaster zawędrujesz z pewnością do kolejnych miast, w których będziesz mógł wypocząć przed kolejną podróżą, oraz umówić się z innymi graczami na pojedynki. W miastach tych kwitnie również handel.

Wirtualny świat gry client SoulMaster oferuje ci wszystko co najciekawsze w grach MMORTS. Pełne akcji potyczki z innymi graczami oraz niezwykłe misje i pełne niebezpieczeństw przygody czekają, abyś je odkrył.