Opis gry Trials Frontier

0
189
Rate this post

Chwyć za kierownicę swojego motoru i przemierzaj na pełnej prędkości pustkowia usiane przeszkodami. Zostań mistrzem trialu i rywalizuj z najlepszymi zawodnikami. Pędź na złamanie karku przez dziką krainę.

 

Trials Frontier to pierwszy tytuł, ze stworzonej przez RedLynx bestsellerowej wyścigowej serii Trials, który został specjalnie przeniesiony na urządzenia mobilne. W tej darmowej grze będziesz musiał pokonywać skomplikowane trasy i wykonywać nieprawdopodobne ewolucje dosiadając swojego wyczynowego motoru. Wszystko jest możliwe. Ograniczają cię tylko strach i twoja zręczność.

Ciekawie opracowane plansze, oraz realistyczna fizyka zapewnią ci zapierające dech w piersi wrażenia. Zróżnicowane misje będą od ciebie wymagały perfekcyjnego opanowania maszyny. Aby osiągnąć sukces w tej grze free-to-play będzie się liczył nie tylko czas przejazdu, ale czasem ilość i jakość wykonywanych sztuczek oraz umiejętne zebranie porozrzucanych na trasie przedmiotów.
Zostań bohaterem w swojej osadzie, wykonując misje, które zapewnią jej rozkwit. Przemierzaj otaczający cię świat pustkowii przypominających klimatem takie gry jak Fallout czy Borderland.

Poznaj nietuzinkowe postaci i zakręconą fabułę. W trakcie gry będziesz mógł rozwijać umiejętności swojego bohatera, a za zdobyte pieniądze, kupować i ulepszać kolejne motory. Poznaj rozbudowany system tworzenia przedmiotów, dający ci możliwość złożenia sobie niepowtarzalnego motoru. Wpisz się na listę zawodników i sprawdź jak wypadłeś w rankingu najlepszych motocyklistów świata. Zaproś swoich znajomych z Facebooka i rzuć im wyzwanie w tej grze na iPhone i iPad. Gotowy do drogi? No to wsiadaj na motor i ruszaj razem z Trials Frontier na podbicie pustkowi. Nie bój się, w tej grze nie ma gleby, po której byś się nie podniósł.