BlackShot

0
164
Rate this post

BlackShot to stojąca na wysokim poziomie technologicznym strzelanka i biorąc pod uwagę jej wielkość, jest to ciekawa oraz zaskakująca propozycja, a do tego całkowicie za darmo. Fabuła gry, opowiada historie świata po przejściach z 2033 roku.

Zanim rozpoczniemy, wymagana jest rejestracja oraz pobranie klienta z grą. Kolejnym etapem jest stworzenie gracza, po czym możemy wkraczać w postapolakitpyczny świat. Tytuł oferuje pięć opcji rozgrywki, z czego najciekawszym jest Bunker Defense. W tym trybie drużyna musi realizować ustaloną strategię, by nie dopuścić wroga na broniony teren, dlatego nie liczą się tu tylko umiejętności strzeleckie, ale i taktyczne zacięcie do zabawy. Poza tym trybem, znaleźć można jeszcze inne bardziej popularne jak: Legendarny Team Flag Match będący swoistym Capture The Flag, czy Team Death Match.

W tej grze, jaki i innych tego typu, myszka to podstawa, ponieważ to urządzenie odpowiada za precyzję i wykonanie naszych ataków. Cała masa różnych map oraz potężna dawka wielu rodzajów broni, sprawią, że gra wciągnie nas na wiele godzin i nie uświadczymy tutaj powtarzalności. Do tego wszystkiego trzeba dołożyć niczego sobie oprawę graficzną, która jak na darmowy model grania jest na poziomie zadowalającym.