Opis gry Dragons of Atlantis

0
272
Rate this post

Zostań najpotężniejszym władcą świata! Zbuduj swoją twierdzę i rekrutuj jednostki armii. W tej stategicznej grze musisz stawić czoła każdemu wyzwaniu.

 

W strategicznej grze online Dragons of Atlantis trwa niekończąca się wojna. Codziennie musisz bronić się przed swoimi przeciwnikami, a ponadto liczy się rozbudowa własnego miasta. Pamiętaj również o jednostkach chroniących twoją ziemie.

Na początku gry wybierasz jedną frakcje i wyruszysz na pola bitew strategicznej gry Dragons of Atlantis. Wpierw wybuduj kwitnącą metropolię, a na twojej ziemi pojawią się farmy, kamieniołomy i kopolanie. W trakcie gry stopniowo je powiekszaj. Rozbudowa to jedyny sposób który pozwoli na wystarczającą ilość surowców w twojej własności.

Dopiero po tych zadaniach zajmujesz się produkcją broni i rekrutacją odważnych jednostek. Poza tym pojawią się badania nowych technologii na twoim planie. Pieniądze w grze zgarniasz wykonywując urozmaicone zadania i questy, dzięki którym otrzymujesz też przydatne rzeczy. Wkrótce zostaniesz potężnym władcą i wraz z tym dostaniesz dostęp do hodowli smoków.

Krok za krokiem atakujesz wrogie twierdzy, plądrujesz miasta i wioski, a sukcesy odnosisz jeden za drugim. Pamiętaj jednak, że potrzebujesz pomocy innych graczy. Jedynie wraz z potężnym sojuszem zostaniesz najpotężnejszym władcą strategicznej gry na przeglądarkę Dragons of Atlantis.