Opis gry Microsoft Flight

0
248
Rate this post

Zapierające dech w piersiach krajobrazy, nieograniczone przetrzeń, a pośrodku ty za sterami własnego samolotu. Symulator lotów online gwarantuje nieograniczoną wolność w kokpicie i przestworzach.

 

Wzbij się w powietrze i podziwiaj z niebotycznej wysokości krajobrazy Hawajów. Symulator lotów Microsoft Flight umożliwi ci rozpoczęcie kariery pilota za sterami własnego samolotu. Pod tobą będą rozciągały się przepiękne krajobrazy gór i dolin, kiedy będziesz szkolił swoje umiejętności pilota oraz mierzył się z innymi fanami lotniczych przygód.

Darmowa gra client Microsoft Flight oferuje zachowaną w najdrobniejszych szczegółach grafikę krajobrazów i przestrzeni powietrznych. Jeśli znudziło ci się zasiadanie w kokpitach historycznych maszyn, w grze Microsoft Flight masz okazję sprawdzenia swoich umiejętności pilota za sterami bardziej nowocześniejszych zdobyczy techniki. W grze możesz samodzielnie zdecydować, czy wolisz zupełnie bez celu przemierzać kolejne lotnicze trasy, czy też podejmować się specjalnych misji w powietrzu. Tę decyzję umożliwiają ci różnorodne tryby w grze Free-2-Play Microsoft Flight.

Możesz więc pokonywać ustalone trasy od jednego check pointu do drugiego, lub też podejmować się misji przewożenia towaru lub pasażerów. Im więcej lotów odbędziesz, tym wyższe będą twoje kwalifikacje pilota, wówczas niestraszne będą ci nawet nocne misje przy fatalnych warunkach pogodowych. Podczas lotów musisz nauczyć się zachowywać wszystkie wymagane standardy i procedury lotnicze. W miarę zdobywania doświadczenia otworzą się przed tobą również dalsze możliwości personalizowania i wyposażania kokpitów twoich maszyn.

Sterowanie maszynami w grze Microsoft Flight odbywa się za pomocą klawiatury i myszy. Dbałość o szczegóły gwarantuje uczucie jak w prawdziwym symulatorze lotów, niejednokrotnie będziesz miał więc ciarki na plecach. Gra Microsoft Flight wymaga pobrania i instalacji oprogramowania client.