Opis gry Flyff

0
260
Rate this post

Pasjonująca gra utrzymana w klimacie Mangi czeka na ciebie. Wejdź do świata Madrigal i przywróć pokój pokonując złośliwe potwory, które usiłują zniszczyć mieszkańców tej piękniej krainy.

 

W grze client Flyff przemierzasz świat Madrigal stawiając po drodze czoła różnym potworom, a wszytsko to by przywrócić pokój w tym pięknym świecie. Madrigal został stworzony przez boginię Rhisis, która pragnęła świata wypłenionego radością, harmonią i pokojem. Po pewnym czasie opuściła ona jednak Madrigal, lecz pozostawiła mieszkańców pod opieką Clowna, który miał nieść radość i szczęście. Ten jednak nie wypełnił swej misji, rozpadł się bowiem na trzy osobowości: Imagination Ipuli, Shadow Shield i Chromosphere Bobor. Złośliwy Shadow Shield rozpoczął tworzenie potworów z zamiarem zniszczenia mieszkańców Madrigal.

We Flyff dołączasz do mieszkańców walczących o swój byt w magicznym świecie Madrigal. Na twojej drodze do zaprowadzenia porządku i spokoju stają bezlitosne potwory, które musisz pokonać. W Madrigal budujesz własny mały świat i nie spoczniesz, dopóki nie wypędzisz z wyspy wszystkich potworów. Grę client Flyff rozpoczynasz od podstawowej klasy bohatera, czyli Vagrant. W miarę kolejnych zaliczanych poziomów, będziesz mógł rozwijać swój charakter w zależności od obranej strategii. I tak na dalszych poziomach rozwijasz swojego bohatera do jednej z czterech klas: Acrobat, Assist, Magician lub Mercenary. To oczywiście dopiero początek, gdyż na dalszych poziomach Flyff twoje postacie zmienią się nie do poznania.

W grze czekają na ciebie liczne misje do spełnienia jak i możliwosci wyposażania twojego bohatera. Od 20 poziomu twój bohater może nawet latać! Musisz go jednak uprzednio wyposażyć w latającą miotłę lub skrzydła. Możesz również brać udział w cotygodniowym tęczowym wyścigu. Jeśli nie chcesz podążać przez Madrigal samotnie możesz wyhodować sobie jednorożca, smoka, białego tygrysa lub gryfa. Niewątpliwie przydadzą ci się one podczas przemierzania Madrigal.

W grze Flyff czekają na ciebie lochy, zapomniana wieża, sekretne pokoje oraz mnóstwo pojedynków PvE oraz PvP, które możesz toczyć także w gildiach.