Świat Nintendo ukazany w niesamowitych produktach

0
87
Rate this post

Wii jest konsolą gier video, wyprodukowaną przez firmę Nintendo. Głównym zamierzeniem producenta jest wspaniała zabawa nie tylko dla dzieci, ale także i całych rodzin. Poprzez bezprzewodowy i wyczuwający ruch Pilot Wii, steruje się postaciami z gry, które odzwierciedlają Twoje własne ruchy. Dzięki temu czujesz się, jakbyś to Ty był bohaterem gry. Aby zwiększyć zakres ruchowy, wystarczy podłączyć Nunchuk do pilota, który może zamienić się m.in.w miecz. Z kolei wirtualna konsola zapewni Ci dostęp do najlepszych gier oferowanych na rynku. Dzięki niej umożliwi Ci to granie na grach do Nintendo 64, Super Nintendo Entertainment System (SNES), a nawet Nintendo Entertainment System (NES). Wirtualna Konsola pozwala także pobierać najbardziej popularne wśród użytkowników tytuły SEGA MASTER SYSTEM, SEGA MEGA DRIVE oraz gry TurboGrafx, NEOGEO, Commodore 64, a także niezapomniane gry arkadowe.

Najbardziej znanymi grami związanymi z Wii jest WiiSports Resort. Obecnie Wii to coś dużo więcej. W ofercie można znaleźć Wii Party, Mario Kart Wii, Wii Play Motion czy The Legend of Zelda.

Konsola Wii jest aktualnie najmniejszym stacjonarnym systemem Nintendo, mierząc 44 mm szerokości, 157 mm wysokości i 215,4 mm długości w ustawieniu poziomym bez dołączonego stojaka (z którym mierzy 55,4 mm szerokości, 44 mm wysokości i 225,6 mm szerokości). Są to wymiary podobne do trzech standardowych pudełek DVD położonych obok siebie. Sama konsola waży 1,2 kg, więc jest bardzo lekka i bez problemu można ją przenieść do domu przyjaciół na wspólną zabawę. Dostępność w kolorze białym i czarnym spełni wymogi i dziewczynek i chłopców.

Nintendo Wii gwarantuje niezapomniane emocje i pozwala przenieść się w świat gry. Istnieje możliwość gry w kilka osób, co zapewni zabawę całej rodzinie lub Tobie i Twoim przyjaciołom. Jeśli chcesz poczuć prawdziwe emocje, ten produkt jest dla Ciebie. Jeśli jednak wolisz spokojne aspekty gry, w rodzinie Nintendo znajdują się także znane większości osób Nintendo DS. Nintendo DS to przenośna konsola gier wideo. Wyglądem przypomina Game Boya. Wbudowany mikrofon, pozwala na komunikajcę bezprzewodową w zasięgu do 30 metrów. Ekran dolny konsoli jest ekranem dotykowym, dzięki któremu gra nabiera naprawdę wyjątkowego charakteru. Ogromny wybór gier dostępny dla każdego użytkownika, sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Gry akcji, sportowe, puzzle czy gry muzyczne to tylko zalążek możliwości Nintendo DS. Nintendo DS idealnie nada sie w podróży czy codzieniem wypoczynku. Wyjatkową opcją jest zakup Nintendo 3DS, który dodatkowo posiada opcję grania w gry w wymiarze 3D bez konieczności posiadania specjalnych okularów.